Muži zvládli první zápas, zvítězit dokázali starší žáci i mladší žáci a žačky

22.4.2024

Neděle 21.4.2024

2. liga muži

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava   23:20 (11:8)

Sestava: Přikryl, Berka - Krejčík J., Živěla, Šmídek T., Sojka, Chaloupka - Krejčík M. (1 branka), Tuška D. (2 branky), Tuška A. (3 branky), Polcar (4 branky), Šmídek J. (13 branek) - trenér Šmídek D.

V prvním jarním kole byla naším soupeřem Jihlava. Po dlouhé pauze bez zápasu jsme se na první zápas těšili, od úvodních minut bylo vidět nasazení, bojovnost a chuť hrát, hlavně obraně úvod vyšel a velmi rychle jsme si vytvořili 3 brankový náskok. Jihlava se postupem první půle začala dostávat do hry hlavně střelbou z křídel, díky kterým s námi udržovala krok. Útočníci v první půli neměli větší problém vytvářet si šance, branky si rozdělili rovnoměrně a nebýt několika střel bez přípravy, mohl být náskok vyšší, poločas jsme vyhráli 11:8. Začátek druhé půle nebyl z naší strany ideální, Jihlava díky přesné střelbě z křídel a našemu laxnějšímu přístupu na obou stranách hřiště snížila náskok na jedinou branku. Pak vzal zápas do svých rukou Kuba Šmídek, který byl v tomto zápase k nezastavení a vše co mířilo na branku, tak mu tam spadlo. Díky tomu jsme soupeři utekli až na 5 branek a mohli vystřídat i ostatní hráče. Zápas jsme vyhráli 23:20.

Povinné dva body zůstaly doma, obrana s brankářem po dobrém začátku se nedokázala popasovat se střelbou z křídel, útok hrál celý zápas pouze ve 4 lidech vinou několik zranění, absenci Matěje Krejčíka nahradil beze zbytku Kuba Šmídek, který se 13 brankami zápas rozhodl. Naše nedostatky však musíme rychle odstranit, protože již příští neděli se utkáme se sousedem z tabulky 1. NH Brno. Děkujeme všem, kteří zavítali tuto chladnou neděli na hřiště a podpořili všechny naše týmy.

Dorostenci

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava   17:30 (6:15)

Sestava: Hájek, Tomeček - Tomašovič (2 branky), Rusanov, Chaloupka, Zahradník, Březina, Dejl (3 branky), Doležal (12 branek) - trenéři Krejčík P., Polcar P.

Starší žákyně

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava   7:11 (5:5)

Sestava: Ďásková - Pražáková, Dobrovodská, Černá, Lekič, Nezvalová (5 branek), Tekin (2 branky), Sýsová, Janatová - trenéři Tománek, Sýs

Starší žáci

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava   7:3 (6:1)

Sestava: Tomašovič - Rusanov, Zahradník, Berka, Horák M. (5 branek), Tománek (2 branky), Štěpánek - trenéři Polcar P., Krejčík P.

Mladší žákyně

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava   4:3 (2:0)

Sestava: Ďásková A. - Střítežská L., Böhmová, Sýsová (2 branky), Jančíková, Kellnerová, Ďásková M., Foltová (1 branka), Repková, Ševečková, Polínková, Střítežská I., Janatová (1 branka) - trenéři Tománek, Sýs

Mladší žáci

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava   16:9 (8:3)

Sestava: Vyzourek - Horák E., Baron (5 branek), Škorpík (1 branka), Polínek, Bartók, Kopeček, Sýs J., Horák A., Svoboda, Petík (10 branek) - trenéři Trčka, Živěla

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Muži zvládli první zápas, zvítězit dokázali starší žáci i mladší žáci a žačky