První domácí zápasy s Drakenem bez bodu

16.4.2024

V neděli začala pro některé naše týmy jarní část. V domácím prostředí jsme přivítali týmy z Drakenu Brno a bohužel jsme z těchto zápasů nedokázali vybojovat ani jeden bod. Chuť si můžeme napravit již tento víkend, když k nám přijedou soupeři z Jihlavy, první utkání odehrají muži i starší žáci.

Neděle 15.4.2024

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno     8:22 (5:10)

Sestava: Vyzourek - Horák E., Baron (6 branek), Škorpík, Polínek, Loup, Bartók, Kopeček, Sýs, Horák A., Svoboda, Petík (2 branky) - trenéři Trčka K., Tuška A., Živěla

Mladší žačky

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno     13:29 (8:15)

Sestava: Střítežská L. - Böhmová, Sýsová (8 branek), Kellnerová (3 branky), Jančíková, Ďásková, Foltová (2 branky), Repková, Ševečková, Polínková, Střítežská I.

Dorostenci

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno A     16:28 (11:12)

Sestava: Hájek J., Tomeček - Tomašovič, Rusanov A., Chaloupka M., Zahradník, Březina - Dejl (5 branek), Doležal (10 branek), Štěpánek O. (1 branka) - trenéři Krejčík P., Polcar P.

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno B     14:27 (6:12)

Sestava: Hájek J., Tomeček - Tomašovič (1 branka), Rusanov A., Chaloupka M., Zahradník, Březina - Dejl (5 branek), Doležal (8 branek), Štěpánek O. - trenéři Krejčík P., Polcar P.

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno A     11:20 (6:8)

Sestava: Ďásková A. - Pražáková, Dobrovodská, Černá, Lekič, Dejlová (3 branky), Nezvalová (6 branek), Tekin, Sýsová, Janatová, Kellnerová (2 branky) - trenéři Tománek, Sýs

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno B     6:20 (2:9)

Sestava: Ďásková A. - Pražáková, Dobrovodská, Černá, Lekič, Dejlová (1 branky), Nezvalová (5 branek), Tekin, Sýsová, Janatová, Kellnerová - trenéři Tománek, Sýs