29.5.2023

Neděle 28.5.2023

2. liga muži

SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Ostopovice   14:25 (8:13)

Sestava: Přikryl, Berka - Krejčík J., Živěla, Šmídek T. - Krejčík M. (9 branek), Tuška D. (4 branky), Tuška A. (2 branky), Polcar (4 branky), Šmídek J. (2 branky), Dejl (4 branky) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

K dalšímu utkání jsme vyjeli do Jihlavy, týmu, který je nováčkem v lize a je z velké části tvořen dorostenci a kluky kteří jsou prvními roky v mužské kategorii. Úvod zápasu byl bohatý na branky, v úvodních minutách zápasu padlo hned 9 branek, lépe jsme na tom byli my, když jsme vedli 6:3. Tento náskok jsme udržovali téměř celý první poločas, avšak navýšit se nám ho podařilo až na konci poločasu po oddechovém času, který jsme si museli vzít. Důvodem byly hlavně nepřesnosti v obraně, které vedly k zbytečným trestům a brankám, v útoku jsme pak řešili technické chyby a zlepšení náběhů do systémů. Poločas jsme i díky tomu vyhráli 13:8. V druhé půli jsme navázali na závěr půle první, obrana s brankářem zůstala pozorná, dodržovala se domluvená taktika, takže útok měl dostatek prostoru k navyšování náskoku. Rychlou kombinační hrou, místy až překombinovanou, se nám to dařilo, o branky se nakonec postarali všichni útočníci, do brány se dostal i David Berka, který několikrát svůj tým podržel. Utkání jsme celkem v poklidu, až na zbytečné vyloučení v druhé půli, zvládli a vyhráli ho 25:14.

Tímto vítězstvím a i díky ostatním výsledkům v tomto kole je jasné, že letos neskončíme hůře jak na 3. místě, což je nejlepší výsledek od postupu v roce 2014.

Závěrem patří velké díky všem fanouškům, kteří si našli cestu i do Jihlavy a po celou neděli podporovali naše týmy. Moc si toho vážíme, díky.

Dorostenci

SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Ostopovice   24:19 (16:11)

Starší žáci

SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Ostopovice   14:22 (6:12)

Starší žačky

SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Ostopovice   21:11 (10:5)

Mladší žáci

SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Ostopovice   18:11 (10:6)

SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Ostopovice      7:4

TJ Sokol Vracov - TJ Sokol Ostopovice   20:13 (12:6)

Mladší žačky

TJ Sokol Vracov - TJ Sokol Ostopovice   17:5 (9:4)

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Výhra mužů a starších žáků v Jihlavě, bez vítězství o víkendu zůstali dorostenci, žačky i mladší žáci