Aktuální informace k dohrání soutěží

Zdravím příznivce ostopovické házené,

po více než půl roce, kdy byla uzavřena mimo jiné i sportoviště, se opět vše vrací do "normálu". To znamená, že i národní házená se vrací. Od konce dubna jsme se tak dostali zpátky na hřiště a mohli začít sportovat a trénovat. Jak to vypadá s dohráním soutěží, pokud to tedy hygienická opatření dovolí, a na co se můžete případně těšit, to Vám shrnu níže:

Zimní část sezóny

- kompletně zrušena bez náhrady, zrušen tak byl Český Pohár i Zimní halový pohár všech mládežnických kategorií

 

2.liga muži

Tato soutěž byla zrušena a výsledky z podzimu anulovány, stejně jako minulý rok. To znamená, že nikdo nesestupuje a ani nepostupuje. 

 

Jihomoravský okresní přebor

I v krajské soutěži jsou všechny výsledky z podzimu anulovány a naplánované zápasy na jaře zrušeny, ALE všechny soutěže se budou dohrávat jedním turnajem, který rozhodne o konečném pořadí a postupujících na MČR a PČR.

 

My bychom měli pořádat hned 2 turnaje:

sobota 12.6.2021 - turnaj mužů

- turnaje se mohou zúčastnit i ligová družstva, takže se s velkou pravděpodobností objeví na hřišti i řada hráčů, kteří běžně hrají 2. ligu

 

sobota 19.6.2021 - turnaj mladších žáků

Účastníky turnajů momentálně ještě neznáme, na to si musíme ještě chvíli počkat.

 

Ještě před těmito turnaji je po roce opět naplánovaný přátelský zápas mužských týmů, tedy "Áčko" proti "Béčku", který bude sloužit jako příprava na turnaj pořádaný našim oddílem. Termín je stanoven na pátek 4.6.2021 od 18:45.

 

To je ve zkratce vše důležité, co se událo, popřípadě co je naplánováno na příští týdny. Já jen doufám, že se vše uskuteční, že nám to situace dovolí, a že se opět všichni setkáme u národní házené :) 

 

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Aktuální informace k dohrání soutěžíPartneři a sponzoři

image_43.png

 image_44.png

image_46.png

 419px-ostopovice_coa.png

image_43.png

 image_44.png

image_46.png

 419px-ostopovice_coa.png