Muži A
MUŽI A
# | Tým | Záp. | V | R | P | Skóre | Body |
1 | SK Studénka | 10 | 8 | 0 | 2 | 186 : 137 | 16 |
2 | TJ Sokol Podhorní Újezd | 10 | 8 | 0 | 2 | 207 : 175 | 16 |
3 | 1. NH Brno | 10 | 7 | 1 | 2 | 190 : 155 | 15 |
4 | Draken Brno | 10 | 6 | 1 | 3 | 191 : 188 | 13 |
5 | TJ Sokol Ostopovice | 10 | 6 | 0 | 4 | 203 : 163 | 12 |
6 | TJ Jiskra Humpolec | 10 | 5 | 1 | 4 | 186 : 181 | 11 |
7 | TJ Chropyně | 10 | 5 | 0 | 5 | 188 : 186 | 10 |
8 | TJ Pustějov | 10 | 4 | 1 | 5 | 186 : 182 | 9 |
9 | SSK Vítkovice | 10 | 3 | 0 | 7 | 146 : 191 | 6 |
10 | SK Autonot Jihlava | 10 | 1 | 0 | 9 | 169 : 249 | 2 |
11 | TJ Stará Ves nad Ondřejnicí | 10 | 0 | 0 | 10 | 178 : 223 | 0 |
PODZIM
Datum | Čas | Domácí | - | Hosté | Výsledek |
1.kolo |
03.09.2023 | 10:30 | SK Autonot Jihlava | – | TJ Sokol Ostopovice | 15 : 24 |
03.09.2023 | 10:30 | TJ Sokol Podhorní Újezd | – | TJ Jiskra Humpolec | 23 : 15 |
03.09.2023 | 16:00 | TJ Pustějov | – | Draken Brno | 17 : 18 |
03.09.2023 | 11:00 | TJ Stará Ves n/O | – | SK Studénka | 13 : 26 |
03.09.2023 | 11:00 | SSK Vítkovice | – | TJ Chropyně | 15 : 21 |
2.kolo |
10.09.2023 | 11:00 | 1. NH Brno | – | TJ Sokol Ostopovice | 16 : 15 |
10.09.2023 | 10:30 | SK Autonot Jihlava | – | TJ Sokol Podhorní Újezd | 19 : 26 |
10.09.2023 | 10:30 | SK Studénka | – | TJ Pustějov | 16 : 9 |
10.09.2023 | 10:00 | TJ Chropyně | – | TJ Stará Ves n/O | 21 : 19 |
10.09.2023 | 10:30 | Draken Brno | – | SSK Vítkovice | 23 : 13 |
3.kolo |
16.09.2023 | 15:00 | 1. NH Brno | – | TJ Pustějov | 19 : 17 |
16.09.2023 | 15:30 | TJ Sokol Ostopovice | – | SK Studénka | 16 : 15 |
16.09.2023 | 15:00 | TJ Sokol Podhorní Újezd | – | TJ Chropyně | 25 : 21 |
16.09.2023 | 16:00 | TJ Stará Ves n/O | – | SK Autonot Jihlava | 24 : 25 |
23.09.2023 | 16:00 | SSK Vítkovice | – | TJ Jiskra Humpolec | : |
4.kolo |
17.09.2023 | 11:00 | 1. NH Brno | – | SK Studénka | 18 : 14 |
17.09.2023 | 10:30 | TJ Sokol Ostopovice | – | TJ Pustějov | 22 : 15 |
17.09.2023 | 10:30 | TJ Sokol Podhorní Újezd | – | Draken Brno | 22 : 15 |
17.09.2023 | 11:00 | SSK Vítkovice | – | SK Autonot Jihlava | 21 : 19 |
17.09.2023 | 11:00 | TJ Stará Ves n/O | – | TJ Jiskra Humpolec | 18 : 19 |
5.kolo |
24.09.2023 | 10:30 | TJ Jiskra Humpolec | – | 1. NH Brno | 23 : 18 |
24.09.2023 | 10:30 | TJ Sokol Podhorní Újezd | – | TJ Sokol Ostopovice | 20 : 19 |
24.09.2023 | 16:00 | TJ Pustějov | – | SSK Vítkovice | 16 : 21 |
24.09.2023 | 10:30 | SK Studénka | – | TJ Chropyně | 18 : 17 |
24.09.2023 | 10:30 | Draken Brno | – | TJ Stará Ves n/O | 25 : 21 |
6.kolo |
01.10.2023 | 11:00 | 1. NH Brno | – | SK Autonot Jihlava | 28 : 14 |
01.10.2023 | 10:30 | TJ Sokol Ostopovice | – | TJ Jiskra Humpolec | 26 : 16 |
01.10.2023 | 10:30 | TJ Stará Ves n/O | – | TJ Pustějov | 18 : 21 |
01.10.2023 | 10:30 | SK Studénka | – | SSK Vítkovice | 27 : 18 |
01.10.2023 | 10:00 | TJ Chropyně | – | Draken Brno | 24 : 15 |
7.kolo |
07.10.2023 | 14:30 | TJ Chropyně | – | 1. NH Brno | 10 : 16 |
07.10.2023 | 16:00 | Draken Brno | – | TJ Sokol Ostopovice | 19 : 18 |
07.10.2023 | 16:00 | TJ Stará Ves n/O | – | TJ Sokol Podhorní Újezd | 24 : 28 |
07.10.2023 | 16:00 | SK Autonot Jihlava | – | TJ Pustějov | 18 : 31 |
07.10.2023 | 16:00 | TJ Jiskra Humpolec | – | SK Studénka | 11 : 15 |
8.kolo |
08.10.2022 | 10:00 | TJ Chropyně | – | TJ Sokol Ostopovice | 22 : 19 |
08.10.2022 | 10:30 | Draken Brno | – | 1. NH Brno | 16 : 16 |
08.10.2022 | 11:00 | SSK Vítkovice | – | TJ Sokol Podhorní Újezd | 9 : 14 |
08.10.2022 | 10:30 | SK Autonot Jihlava | – | SK Studénka | 8 : 17 |
08.10.2023 | 10:30 | TJ Jiskra Humpolec | – | TJ Pustějov | 17 : 17 |
9.kolo |
15.10.2023 | 10:30 | TJ Sokol Podhorní Újezd | – | 1. NH Brno | 17 : 15 |
15.10.2023 | 10:30 | TJ Jiskra Humpolec | – | SK Autonot Jihlava | 31 : 17 |
15.10.2023 | 16:00 | TJ Pustějov | – | TJ Chropyně | 21 : 14 |
15.10.2023 | 10:30 | SK Studénka | – | Draken Brno | 22 : 14 |
15.10.2023 | 11:00 | SSK Vítkovice | – | TJ Stará Ves n/O | 15 : 11 |
10.kolo |
21.10.2023 | 15:00 | 1. NH Brno | – | TJ Stará Ves n/O | 21 : 17 |
21.10.2023 | 15:30 | TJ Sokol Ostopovice | – | SSK Vítkovice | 22 : 12 |
21.10.2023 | 15:00 | TJ Pustějov | – | TJ Sokol Podhorní Újezd | 22 : 19 |
21.10.2023 | 14:30 | TJ Chropyně | – | SK Autonot Jihlava | 25 : 20 |
21.10.2023 | 16:00 | Draken Brno | – | TJ Jiskra Humpolec | 24 : 21 |
11.kolo |
22.10.2023 | 11:00 | 1. NH Brno | – | SSK Vítkovice | 23 : 12 |
22.10.2023 | 10:30 | TJ Sokol Ostopovice | – | TJ Stará Ves n/O | 22 : 13 |
22.10.2023 | 10:30 | SK Studénka | – | TJ Sokol Podhorní Újezd | 16 : 13 |
22.10.2023 | 9:30 | TJ Chropyně | – | TJ Jiskra Humpolec | 13 : 18 |
22.10.2023 | 10:30 | Draken Brno | – | SK Autonot Jihlava | 22 : 14 |
JARO