STARŠÍ ŽÁCI
Tabulka
# | Tým | Záp. | V | R | P | Skóre | Body |
1 | TJ Sokol Ostopovice
| 5
| 4
| 0
| 1
| 72 : 40
| 8
|
2 | Draken Brno | 4 | 4 | 0 | 0 | 87 : 30 | 8 |
3 | TJ Jiskra Humpolec A | 5 | 3 | 0 | 2 | 69 : 67 | 6 |
4 | SK Autonot Jihlava | 4 | 2 | 0 | 2 | 41 : 43 | 4 |
5 | TJ Sokol Vracov | 5 | 1 | 0 | 4 | 37 : 100 | 2 |
6 | 1. NH Brno | 5 | 0 | 0 | 5 | 41 : 85 | 0 |
Mimo soutěž hrají družstva Draken Brno B a Jiskry Humpolec B -
jejich výsledky nebudou započítávány do tabulky.
PODZIM
Datum | Čas | Domácí | - | Hosté | Výsledek |
do 30.9.2023 | xx:xx | TJ Jiskra Humpolec A | - | TJ Jiskra Humpolec B | 5 : 2 |
do 30.9.2023 | xx:xx | Draken Brno A | - | Draken Brno B | 17 : 1 |
10.9.2023
| 15:30
| 1. NH Brno
| -
| TJ Sokol Ostopovice
| 6 : 14
|
10.9.2023 | 8:00 | Draken Brno A | - | TJ Sokol Vracov | 30 : 4 |
10.9.2023 | 16:15 | Draken Brno B | - | TJ Sokol Vracov | 19 : 5 |
22.10.2023 | 12:30 | 1. NH Brno | - | TJ Sokol Vracov | 12 : 14 |
17.9.2023 | 9:00 | Draken Brno A | - | SK Autonot Jihlava | : |
17.9.2023 | 13:30 | Draken Brno B | - | SK Autonot Jihlava | : |
17.9.2023
| 9:00
| TJ Sokol Ostopovice
| -
| TJ Sokol Vracov
| 23 : 9
|
24.9.2023 | 9:00 | TJ Jiskra Humpolec A | - | 1. NH Brno | 19 : 8 |
24.9.2023 | 12:45 | TJ Jiskra Humpolec B | - | 1. NH Brno | 23 : 10 |
24.9.2023 | 11:45 | SK Autonot Jihlava | - | TJ Sokol Vracov | 15 : 5 |
1.10.2023
| 9:00
| TJ Sokol Ostopovice
| -
| TJ Jiskra Humpolec A
| 14 : 4
|
1.10.2023
| 12:00
| TJ Sokol Ostopovice
| -
| TJ Jiskra Humpolec B
| 20 : 10
|
1.10.2023 | 12:30 | 1. NH Brno | - | SK Autonot Jihlava | 11 : 14 |
8.10.2023 | 8:00 | TJ Jiskra Humpolec A | - | TJ Sokol Vracov | 20 : 5 |
8.10.2023 | 13:00 | TJ Jiskra Humpolec B | - | TJ Sokol Vracov | 10 : 9 |
8.10.2023 | 9:00 | Draken Brno A | - | 1. NH BRNO | 24 : 4 |
8.10.2023 | 13:00 | Draken Brno B | - | 1. NH BRNO | 16 : 13 |
11.9.2023 | 16:00 | TJ Jiskra Humpolec A | - | SK Autonot Jihlava | 15 : 6 |
11.9.2023 | 17:30 | TJ Jiskra Humpolec B | - | SK Autonot Jihlava | 12 : 10 |
15.10.2023
| 10:15
| Draken Brno A
| -
| TJ Sokol Ostopovice
| 15 : 9
|
15.10.2023
| 13:30
| Draken Brno B
| -
| TJ Sokol Ostopovice
| 3 : 8
|
22.10.2023 | 9:30 | Draken Brno A | - | TJ Jiskra Humpolec A | 34 : 11 |
22.10.2023 | 12:30 | Draken Brno A | - | TJ Jiskra Humpolec B | 22 : 3 |
22.10.2023 | 13:30 | Draken Brno B | - | TJ Jiskra Humpolec A | 14 : 15 |
22.10.2023 | 10:30 | Draken Brno B | - | TJ Jiskra Humpolec B | 14 : 12 |
22.10.2023
| 8:00
| SK Autonot Jihlava
| | TJ Sokol Ostopovice
| 6 : 12
|
JARO