TJ Sokol Ostopovice

Stolní tenis

Oddíl stolního tenisu působí v naší obci již půl století, dnes organizuje děti, mládež a dospělé, kteří se účastní okresních soutěží či si „jen“ chtějí zahrát a setkat se s přáteli.

V prosinci se tradičně koná Vánoční turnaj pro širokou veřejnost. Tréninky stolního tenisu probíhají každé úterý v době od 17,00 do 18,00 hod. pro mládež a dospělí poté pokračují až do 21,00 hod a ve čtvrtek v době od 18,00 do 19,00 pro mládež a dospělí pokračují až do 21 hodin.

V sokolovně se vystřídá během tréninku pravidelně kolem 12 dětí a mládeže a 15 dospělých hráčů. Každoročně na začátku školního roku pořádáme soustředění pro naše děti a mládež, jenž poté nabité dovednosti úročí při účasti na bodovaných turnajích a v okresních soutěžích.

TJ Sokol Ostopovice > Stolní tenis