Aktuality

Aktuality

12.1.2024 Výsledky Vánočních turnajů

V adventním čase se uskutečnili dva turnaje ve stolním tenise. V neděli 17.12. proběhl turnaj neregistrovaných hráčů a mládeže, kterého se celkem zúčastnilo 15 hráčů z Ostopovic a blízkého okolí. Po napínavých bitvách nakonec zvítězil náš mládežnický hráč Luboš Hloušek, na druhém místě skončil pan Jan Vrba a stupně vítězů doplnil pan Pejcha.  více

3.12.2023 Vánoční turnaj 2023

Vánoční turnaj více

8.11.2023 Stolně tenisový klub Ostopovice na prahu další sezony

Po úspěšném zvládnutí loňské sezony, kdy se podařilo udržet pozice v okresních soutěžích a některé dokonce i vylepšit, vstoupil ostopovický pingpongový klub do sezony nové. Její začátek je zatím ve znamení zlepšených výkonů napříč týmy. Jejich příčinou je nejen kvalitní letní trénink a posílení kádru o Rudu Zouhara, ale také kvalitní práce s mládeží, jež přináší výsledky na juniorské úrovni a vede k brzké integraci nejlepších juniorů do seniorských týmů. Celoroční úsilí věnované nastupující generaci vyvrcholilo na konci letošního léta v tréninkovém kempu, který se konal na přelomu srpna a září v ostopovické sokolovně pod vedením šéftrenéra mládeže Tomáše Trávníčka. Do kempu se přihlásilo celkem 10 dětí ve věku od 9 do 16 let. Dětem se při systematickém tréninku věnoval nejen Tomáš, ale také další hráči našeho klubu, kteří mají podobně jako šéftrenér zásluhu na správném hráčském vývoji dětí. Mládeži se společně s Vladislavem Chvátalem, Milanem Žilkou a Petrem Slezákem totiž zodpovědně věnují celou sezonu. Kemp byl zaměřen na intenzivní trénink úderové techniky, rozvoj pohybu a prohloubení taktického myšlení mladých hráčů. Dvoufázový rozvrh kempu pochopitelně zahrnul i motivační a dovednostní hry, "serve challenges" a další hry nabourávající stereotyp tréninku základních úderů, jejichž zvládnutí je ovšem pro aspirujícího stolního tenistu naprostou nezbytností. Vyvrcholením tréninkového soustředění se stal turnaj, jehož se zúčastnili všichni členové tréninkové skupiny. Hráči byli rozděleni do dvou skupin, jejichž vítězové postupovali do finálních bojů, poražení se utkali v zápasech útěchy o umístění. Vítězem kategorie starších žáků se stal Luboš Hloušek, mezi mladšími žáky se na nejvyšší příčku prosadila Alenka Trávníčková. Tréninkový kemp vedle přímého porovnání výkonnosti dětí a mládeže posloužil i jako team buildingová aktivita k posílení týmových vztahů, lepšímu vzájemnému poznání a motivaci k další práci. Stolně tenisový klub Ostopovice tak i nadále pokračuje v úspěšné práci s mládeží a můžeme doufat, že i přes širokou nabídku jiných možností zábavy, jež se na děti valí ze všech stran, se stolní tenis v Ostopovicích drží mezi atraktivními možnostmi, jak trávit volný čas. více

10.1.2020 Zahájení jarní sezóny

O víkendu startuje jarní část sezóny, ve které rozšíří naše řady host z Holásek Ladislav Dvořák. Hodně úspěchů v nadcházejících bojích. více

5.1.2020 Rekonstrukce sokolovny

Z důvodu rekonstrukce chodby naší sokolovny, jsou zrušeny úterní tréninky 7. a 14. ledna 2020. Děkuji za pochopení. více

31.12.2019 Novoroční přání

Za oddíl stolního tenisu, Vám přejeme zdraví a mnoho úspěchů do roku 2020. Sportu zdar více

23.12.2019 Vánoční turnaj

V sobotu se uskutečnil Vánoční turnaj neregistrovaných hráčů, kterého se zúčastnilo 25 hráčů. Po odehrání všech utkání vyhrál místní hráč Michal. V neděli se pak konal turnaj registrovaných hráčů, jehož se zúčastnilo celkem 18 hráčů. Vítězem se stal Olda Vičík jenž hraje za TJ Holásky. Děkujeme všem zúčastněným a sportu zdar. více

5.12.2019 Okresní přebor

V sobotu 30.11.2019 se konal okresní přebor žáků a dospělých. Nás reprezentovali v kategorii mladších žáků Matěj Kubiš a Bedřich Trávníček. Společně vybojovali krásné 3. místo ve čtyřhře. Ve dvouhře vyhrál Matěj malé finále a umístil se tím na 9. místě. V mužích skončil Tomáš Trávníček na děleném 5. místě z celkového počtu 34 hráčů. Děkujeme za reprezentaci našeho klubu. více

29.9.2019 Začátek sezóny

Už to začíná! V neděli 29.9.2019 začíná nová sezóna. První zápasy hrají doma mužstvo A od 8:00 a mužstvo C od 10:30. Přijďte se podívat a podpořit naše hráče. více