15.5.2023

Neděle 14.5.2023

2. liga muži

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice   17:21 (8:8)

Sestava: Přikryl, Berka - Krejčík J., Živěla, Šmídek T. - Krejčík M. (9 branek), Tuška D. (8 branek), Polcar D. (1 branka), Tuška A. (2 branky), Šmídek J. (1 branka), Dejl - trenéři Vlach P., Šmídek D.

Další ligový zápas jsme odehráli v Humpolci na nově zrekonstruovaném hřišti. Vstup do zápasu jsme měli lepší než soupeř, obrana hrála pozorně a první gól dostala až v 10. minutě. Útok na začátku vstřelil 2 rychlé branky, pak se ale střelecky odmlčel, když jsme trefili několikrát brankovou konstrukci. Domácí tým toho začínal využívat a postupem času dokázal skóre otočit na svoji stranu, nám se ale z trestného hodu po čase podařilo srovnat na poločasových 8:8. I vstup do druhé půle jsme měli lepší, vytvořili jsme si 3 brankový náskok, který jsme si udržovali po zbytek zápasu. Útok hrál v druhém poločase velmi dobře, kombinační hrou přehrával soupeřovi obránce a i díky zlepšené střelbě jsme dokázali vstřelit hned 13 branek, obrana se naopak trochu trápila, když se začal prosazovat domácí střelec Krejčí, ale v důležitých momentech zápasu, kdy se Humpolec nadechoval, dokázala vybojovat několik balónů a udržet tak dostatečný náskok. Zápas jsme tak zvládli a vyhráli 21:17.

Zatímco první polovina patřila oběma obranám a brankářům, druhá půle vyšla lépe útokům. Střelecky se dařilo Matějovi Krejčíkovi a Davidu Tuškovi, v bráně pak podržel gólman Přikryl. Závěrem patří velké všem fanouškům a příznivcům, kteří dojeli i do Humpolce ve velkém počtu a celou dobu podporovali všechny naše týmy.

Díky tomuto vítězství jsme vyskočili na dělené 2. místo průběžné tabulky společně s týmem 1. NH Brno, který bude naším dalším soupeřem v neděli na domácím hřišti v přímém souboji o 2. místo. Budeme rádi, když dojdete.

Mladší žačky

TJ Jiskra Humpolec A - TJ Sokol Ostopovice 1:5 (1:1)

TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Ostopovice 2:5 (2:4)

Sestava: Ďásková - Dobrovodská, Sýsová, Repková, Střítežská, Ševečková - Tekin (1+2 branky), Janatová (3+1 branka), Kožik E. (1+2 branky), Kožik V., Foltová

Mladší žáci

TJ Jiskra Humpolec A - TJ Sokol Ostopovice 17:8 (12:4)

TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Ostopovice 16:26 (9:15)

Starší žačky

TJ Jiskra Humpolec A - TJ Sokol Ostopovice 21:5 (11:2)

TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Ostopovice 10:9 (6:4)

Sestava: Ďásková - Pražáková, Černá, Dobrovodská, Sýsová - Nezvalová (3+5 branek), Dejlová (2+4 branky), Tekin, Janatová

Starší žáci

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice 7:17 (3:8)

Za fotky opět děkujeme Martinu Foltovi.

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Házenkářská neděle v Humpolci přinesla výhry mužů, starších žáků i mladších žaček, mladší žáci vybojovali 1 vítězství