Minulý víkend dokázali vyhrát pouze mladší žáci, muži i žačky prohráli

27.9.2019

neděle 22.9.2019

2. liga muži

TJ Sokol Ostopovice - SK NH Veselí nad Moravou 20:23 (7:10)

V dalším utkání zavítal na naše hřiště dosavadní lídr tabulky z Veselí nad Moravou. Začátek utkání byl nepovedený z obou stran, technické chyby a ztráty nebo velmi nepřesná střelba. Postupem času se ale oba útoky zlepšily, hlavně však ten z Veselí, který se prosazoval hlavně z křídel nebo po rozehraní trestného hodu, náš útok pokračoval ve špatné střelbě, ikdyž vytvořené posty byly velmi dobré. Jako rozhodující moment se ukázala poslední minuta 1. poločasu, kdy jsme prohrávali o 2 branky, ale mohli jsme v posledním útoku snížit na rozdíl branky, to se díky nepřesné přihrávce nepovedlo a soupeř z trestu z velkého křídla po čase odskočil na 3 branky, poločas 7:10 pro hosty. V druhé půlce to byla zejména naše snaha výsledek dotáhnout a tak fanoušci mohli vidět na branky velmi bohatý druhý poločas, ve kterém nakonec padlo 26 gólů. Veselský útok si dělal s naší obranou, co chtěl, branky padaly dá se říct odkudkoli, což rozhodlo, náš útok se také začal prosazovat a dával vcelku jednoduché branky, ale náskok se snížit nepodařilo a tak zápas skončil vítězstvím Veselí 20:23, za zmínku stojí 15 branek hostujícího Petra Malovaného, který dělal naší obraně velké problémy.
V posledních třech zápasech jsme získali pouze bod za remízu s Drakenem, ale nutno dodat, že jsme hráli momentálně asi s nejlepšími celky 2. ligy - Dobruškou, Drakenem, Veselím. To hlavní nás teprve čeká, teď budeme hrát se soupeři, kteří jsou na tom bodově podobně jako my. Už teď o víkendu vyjíždíme do Ostravy, kde se nejprve v sobotu utkáme s Vítkovicemi, v neděli pak změříme síly se Starou Vsí. Na závěr bych chtěl poděkovat fanouškům za podporu a třeba na dalším domácím utkání naviděnou.

Sestavy: Přkryl, Gasnárek - Krejčík J., Fanta, Šmídek D., Šmídek T. - Krejčík M. (6 branek), Bládek (1 branka), Tuška D. (5 branek), Tomašovič (7 branek), Tuška A. (1 branka), Živěla, Polcar D. - trenéři Vlach P., Šmídek D.

Starší žačky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 18:27 (6:15)
 - mimo soutěž

Sestava: Zeráková - Glozová, Štěpánková, Doležilová, Pražáková - Syrová, Tomašovičová (9 branek), Kondvárová (9 branek), Dejlová, Nezvalová
Trenéři: Tománek, Vlach L.

Mladší žáci

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 17:1 (8:0)

Sobota 21.9.2019

Mladší žáci - 1. vložený turnaj mladších žáků v Jihlavě

SK Autonot Jihlava – TJ Sokol Ostopovice 1 : 3 ( 0 : 2 )

1. NH BRNO – Draken Brno 4 : 5 ( 1 : 2 )

TJ Sokol Ostopovice – TJ Sokol Vracov 5 : 0 ( 3 : 0 )

SK Autonot Jihlava – TJ Jiskra Humpolec 3 : 0 ( 2 : 0 )

Draken Brno – TJ Sokol Vracov 6 : 0 ( 5 : 0 )

SK Autonot Jihlava – 1. NH BRNO 7 : 2 ( 2 : 1 )

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Ostopovice 0 : 7 ( 0 : 6 )

Draken Brno – SK Autonot Jihlava 8 : 3 ( 3 : 2 )

TJ Sokol Vracov – TJ Jiskra Humpolec 0 : 5 ( 0 : 2 )

1. NH BRNO – TJ Sokol Ostopovice 4 : 8 ( 1 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec – Draken Brno 4 : 10 ( 2 : 5 )

TJ Sokol Vracov – 1. NH BRNO 3 : 4 ( 2 : 2 )

TJ Sokol Ostopovice – Draken Brno 10 : 4 ( 7 : 3 )

1. NH BRNO – TJ Jiskra Humpolec 7 : 3 ( 3 : 2 )

TJ Sokol Vracov – SK Autonot Jihlava 1 : 8 ( 0 : 4 )

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Minulý víkend dokázali vyhrát pouze mladší žáci, muži i žačky prohráli