Mladší žáci vyhráli domácí turnaj + výsledky z Drakenu

Mladší žáci vyhráli domácí turnaj + výsledky z Drakenu

Sobota 20.10.2018

Mladší žáci - 3. turnaj v Ostopovicích

Draken Brno – Sokol Ostopovice 8 : 13 ( 4 : 6 )

Za příjemného počasí naši hráči (snad se to nestane pravidlem) trošku zaspali začátek. Po chybách v rozehrávce v obranné fázi se soupeř ujal vedení, které navýšil až na rozdíl dvou gólů. V dalším průběhu se však naši borci probudili a zlepšenou střelbou a obrannou činností, kterou navíc podpořili bravurními zákroky brankáři Marek Chaloupka a Pepík Tomeček, utkání ovládli a dosáhli zaslouženého vítězství.

Sokol Ostopovice – 1. NH BRNO 10 : 9 ( 6 : 4 )

Těžký soupeř 1.NH Brno v našem druhém utkání potvrzoval kvalitu . Bojovným a soustředěným výkonem celého mužstva jsme o přestávce šli do šaten s nadějným náskokem dvou gólů. Ve druhé půli se nám náskok podařilo navýšit, přesto však nebylo rozhodnuto. Po našem menším střeleckém útlumu soupeř srovnal těsně před koncem utkání skóre. Naši kluci zvýšeným nasazením nakonec převážili misku vah ve svůj prospěch a dovedli zápas do vítězného konce. Zde je potřeba vyzdvihnout zejména výkon Pepíka Tomečka, který byl v utkání vynikající. Zároveň musíme poděkovat domácím fanouškům za hlasitou podporu v tomto vypjatém duelu. Kaňkou na zápase bylo vyloučení trenérů soupeře za kritiku rozhodčího.

Sokol Ostopovice – SK Autonot Jihlava 9 : 4 ( 8 : 2 )

V posledním utkání se precizní hrou obrany podařilo vybojovat pro útočníky dostatek míčů a ti neváhali využívat šance a navyšovat rozdíl ve skóre v náš prospěch. Po poločase dostali příležitost nejmladší hráči, kteří svými výkony příjemně překvapili a zvládli utkání dokončit vítězně.
Naše družstvo se umístilo v turnaji na 1. místě a na stejné pozici se nachází i v průběžném pořadí celé soutěže.
Karel Trčka.

Neděle 21.10.2018

Dorostenci

Draken Brno - TJ Sokol Ostopovice 17:25 (4:14)