6.10.2021

Neděle 3.10.2021

2. liga muži B

Draken Brno - TJ Sokol Ostopovice     19:19 (10:9)

Sestava: Přikryl, Gasnárek - Krejčík J., Živěla, Šmídek T., Chlup - Krejčík M. (13 branek), Tuška D. (2 branky), Polcar D. (2 branky), Mrkva, Tomašovič (2 branky), Tuška A. - trenéři Vlach P., Šmídek D.

V dalším kole byl naším soupeřem Draken Brno. Tradičně jsme do utkání nevstoupili moc dobře, hlavně vzadu, dostávali jsme laciné branky z křídel, ikdyž jsme se  tomuto na trénincích snažili vyvarovat, chyběl větší důraz, nasazení a pozornost, naštěstí se našemu útoku dařilo opoznání lépe, relativně snadno se dařilo skórovat, hlavně Matějovi Krejčíkovi, který se 13 brankami táhl naši ofenzivu. V průběhu první půle se náskok Drakenu nedostal na více než 2 branky a my tak byli nakonec rádi za poločasovou prohru 10:9. Druhá půle byla z našeho pohledu lepší, stáhli jsme ztrátu a dokonce se dostali párkrát o branku do vedení, Draken ale když potřeboval, dokázal hned odpovědět, jako to bylo v posledních minutách zápasu. Nám se zhruba minutu před koncem podařilo dát gól, Draken však v posledních vteřinách dokázal vyrovnat. Zápas skončil asi zaslouženou remízou 19:19, když se oba týmy celý zápas přetahovaly o vedení. Nás můžou mrzet neproměněné šance či pár technických chyb v mezihře, dalším negativem jsou naše špatné začátky, které poté těžko dotahujeme, dnes to tak bylo v obraně, další věcí je, že se nenašel další útočník, co by dokázal víckrát skórovat, víceméně to odtáhl jeden člověk a to není dobře. Když to shrnu, za bod jsme rádi, ale výhra dnes nebyla daleko. Příští víkend nás čeká domácí dvojkolo, kde budeme chtít konečně naplno bodovat a urvat dvě vítěství. Závěrem díky všem, kteří se přijeli podívat na Kraví Horu a podporovali naše týmy, DÍKY!

mladší žačky

Draken Brno - TJ Sokol Ostopovice    7:9 (3:6)

Sestava: Doležilová Ellen - Tekin Sophia, Ďásková Aneta, Dobrovodská Zuzana, Sýsová Veronika, Tománková Veronika - Nezvalová Lucie (6 branek), Dejlová Karolína (3 branky), Janatová Darina, Matějíková Hana

Trenéři: Ďásek Martin, Tománek Libor

starší žačky

Draken Brno A - TJ Sokol Ostopovice   22:0 (9:0)

Sestava: Doležilová Ellen - Pražáková Tereza, Tekin Sophia, Ďásková Aneta, Dobrovodská Zuzana, Sýsová Veronika - Nezvalová Lucie, Dejlová Karolína, Janatová Darina, Matějíková Hana

Draken Brno B - TJ Sokol Ostopovice   12:4 (6:2)

Sestava: Nezvalová Lucie - Pražáková Tereza, Černá Valentina, Tekin Sophia, Dobrovodská Zuzana, Sýsová Veronika - Dejlová Karolína (4 branky), Doležilová Ellen, Janatová Darina, Matějíková Hana

muži JMOP

Draken Brno B - TJ Sokol Ostopovice B    15:11 (7:4)

Mužské Béčko ve druhém zápase nestačilo na Béčko Drakenu, v zápase dominovaly obrany s brankáři, útoky měli problémy se prosadit, zejména ten náš, který byl doplněný o mladší kluky z Áčka. Náš tým tak z druhého venkovního zápasu body do Ostopovic nedovezl.

Sestava: Pospíšil - Musil Z., Ďásek, Chlup, Opršál - Sýs, Kubíček, Havlík, Tuška A., Živěla, Mrkva, Slezák P.