Muži "A" obsadili 2. místo na turnaji v Jihlavě

9.3.2020

V sobotu 7.3.2020 jsme se zúčastnili přípravného turnaje v Jihlavě. Našimi soupeři byli postupně TJ Avia Čakovice (1. liga), SK Autonot Jihlava (okresní přebor), TJ Jiskra Humpolec (2. liga B), 1. NH Brno (2. liga B) a Draken Brno (2. liga B). Hrací doba 1x25 minut.

Sestava: Přikryl, Gasnárek - Krejčík J., Šmídek D., Šmídek T., Opršál - Krejčík M., Tuška D., Tuška A., Tomašovič, Polcar D. - Vlach P., Šmídek D.

6. SK Autonot Jihlava 5 1 0 4 39:44 2b

V turnaji jsme obsadili pěkné druhé místo, za což jsme rádi. Celkově předvedená hra a výkon nebyl špatný, bylo ale poznat, že jsme poslední zápas odehráli začátkem ledna. V útoku se dařilo kombinovat a systémy dohrávat do slušných střeleckých pozic, ale trápili jsme se ve střelbě, obrana se ze začátku hledala, chyběla rychlost a větší důraz, s počtem odehraných minut se ale hra obrany a i brankářů zlepšovala. Potěšující pro nás je i to, že jsme porazili své soupeře z druhé ligy. Závěrem bych chtěl vyzdvihnout výkony dvou hráčů, v obraně Tomáše Šmídka a v útoku Davida Polcara, který při absenci několika hráčů dostal větší prostor a dokázal se prosadit hned 8 krát.

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Muži "A" obsadili 2. místo na turnaji v Jihlavě