8.10.2020

neděle 6.10.2019

2. liga muži

TJ Sokol Ostopovice - KNH MS Brno 17:19 (8:12)

Naším dalším soupeřem byla Moravská Slávie Brno. Po špatném výkonu obrany ve venkovním dvojkolo jsme udělali dvě změny, z našeho B-týmu přišel pomoci Martin Ďásek, na kraji se poprvé v základu představil Tomáš Šmídek. Ze začátku zápasu jsme si udržovali jedno gólový náskok, když branky dával hlavně Adam Tuška, náskok se ale velmi rychle vypařil, po našich chybách v útoku v přihrávkách a mizerné střelbě se po rychlém přechodu Morenda dostala do vedení 2-3 branek. Hra se poté vyrovnala, náš útok se chytil a začal se prosazovat, přesto jsme poločas prohráli 8:12. V druhé půli jsme se od začátku snažili zápas vyrovnat, v 10. minutě druhé půle jsme soupeře stáhli na jednu branku, když se obraně podařilo získat pár míčů a brankář Přikryl pochytal několik střel. Pak jsme ale v rozmezí 5 minut dostali 4 branky a dali jen 3 a soupeř tak znovu odskočil. Ikdyž jsme pak od 23. minuty nedostali gól, k ničemu nám to nebylo, náš útok měl bohužel obrovský problém s hostujícím brankářem a my tak prohráli 17:19.
Z posledních 6 zápasů jsme dokázali získat pouze 1 bod, což je málo, šanci napravit to budeme mít už teď v sobotu a neděli, kdy přivítáme nejprve Pustějov, poté Osek nad Bečvou.

Sestava: Gasnárek, Přikryl - Krejčík J., Ďásek, Šmídek T., Fanta, Šmídek D. - Krejčík M. (4 branky), Tuška D. (4 branky), Tuška A. (3 branky), Tomašovič (4 branky), Bládek (1 branka), Živěla (1 branka) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

JMOP muži

TJ Sokol Ostopovice "B" - KNH MS Brno "B" 17:17 (8:8)

U letos posledního zápasu za přítomnosti chladného podzimního počasí nastoupily družstva Ostopovice Bé a MS Brno B. I tohle, v pořadí již čtvrté utkání, bylo od začátku téměř vyrovnané. Chvíly vedly Ostopky, po pár minutách zase hosté a napětí této velmi bojovné hry opět přilákalo slušný počet diváků. Poločas skončil 8:8. Za domácí družstvo se v útoku vystřídali Chaloupka, Sýs, Havlík, Tománek, Rjabuchin a posila z Áčka Bládek. Brankoviště tentokrát střežili po většinu času Krupka, Ďásek, Musil Z. a v úvodu i Fanta a Méďa, který se věnuje trenérství. V bráně Pospíšil a na střídačce připravený Dilhof. Zápas se dostával postupně do obrátek. Posledních asi 10 vteřin do konce prohrávaly Ostopovice o jednu branku. To ovšem domácí Bééčko vůbec nerozhodilo a šetrným způsobem bez faulu odebralo v posledním útoku balón a od gólmana přes obranu prošla nahrávka až dopředu na Tománka, který dvě vtěřiny před hvizdem vystřelil z zhruba 15 metrů a trefil vyrovnávací góól. Střela překvapila nejen mladého gólmana Slávie, ale i samotného Tománka a v podstatě všechny přítomné. Zápas se dohrál za stavu 17 : 17 a domácí Béčko má tak dohromady krásné dva podzimní body. Děkujeme všem a těšíme se na jarní zápasy.

Dorostenci

TJ Sokol Ostopovice - KNH MS Brno 26:26 (14:13)

sobota 28.9.2019

SSK Vítkovice - TJ Sokol Ostopovice 18:16 (9:8)

V rámci venkovního dvojkola jsme se vydali na Ostravsko, nejprve jsme se představili ve Vítkovicích. Začátek zápasu byl brankově chudý, oba útoky se nedokázaly prosazovat, proto byl po 15. minutách stav 4:3 pro domácí. Poté se útoky střelecky trochu zvedly, přesto mnoho branek nepadlo, pro nás bylo důležité, že náskok Vítkovic byl do poločasu jen jednobrankový 9:8, nás může mrzet začátek poločasu, kdy jsme nevyužili několik nadějných šancí. druhý poločas ovšem domácí zabrali a začali svůj náskok navyšovat, i díky výpadku našeho útoku, který za úvodních 10 minut poločasu jeden gól. Takový to náskok už si hosté pohlídali, my jsme v závěru zrychleným přechodem a hrou na risk už jen snížili na konečných 18:16 pro domácí.

Sestava: Gasnárek, Přikryl - Krejčík J., Fanta, Šmídek D., Šmídek T., Opršál - Krejčík M. (8 branek), Tuška D. (6 branek), Bládek, Tuška A. (1 branka), Živěla (1 branka) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

neděle 29.9.2019

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - TJ Sokol Ostopovice 28:24 (15:15)

Druhým soupeřem byla v neděli Stará Ves nad Ondřejnicí. Úkol byl před zápasem jasný, zisk dvou bodů, úvod zápasu podle toho taky vypadal, rychle jsme si vytvořili dvou brankový náskok, ale pak přišli zbytečné ztráty v přihrávkách, soupeř z rychlých protiútoků srovnal, poté nastala gólová přestřelka, která se zastavila poločasovým hvizdem a na ukazateli skóre byl výsledek 15:15. Druhý poločas navazoval na ten první, útoky si dělali, co chtěli, my jsme ale měli výhodu jedné branky, ale navýšit se nám náskok nepovedlo, ikdyž jsme k tomu měli hned několik příležitostí, místo toho jsme znervózněli, začali chybovat i v útoku a Stará Ves zápas postupně otočila a zvítězila. Konečný stav 28:24 pro domácí.

Sestava: Gasnárek, Přikryl - Krejčík J., Šmídek D., Fanta, Šmídek T., Opršál - Krejčík M. (9 branek), Tuška D. (8 branek), Tuška A. (4 branky), Bládek (2 branky), Živěla (1 branka) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

Starší žačky

TJ Olbramovice "A" - TJ Sokol Ostopovice 11:13 (2:8)
TJ Olbramovice "B" - TJ Sokol Ostopovice 7:7 (5:2)

Sestava: Zeráková, Matoušková - Glozová, Štěpánková, Martinů, Chaloupková, Pražáková - Syrová (2+1 branky), Tomašovičová (3+1 branek), Kondvárová (8+5 branek), Dejlová, Nezvalová
Trenéři: Tománek, Vlach L.

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Muži A po prohraném venkovním dvojkole neuspěli ani doma, Béčko i dorostenci remizovali