27.9.2022

Neděle 25.9.2022

2. liga muži

1. NH Brno - TJ Sokol Ostopovice        11:14 (6:9)

Sestava: Přikryl, Berka - Krejčík J., Živěla, Polcar D., Šmídek T. - Krejčík M. (9 branek), Tuška D. (4 branky), Šmídek J. (1 branka), Tuška A. - trenéři Vlach P., Šmídek D.

V dalším zápase nás čekalo brněnské derby s dosud neporaženým 1. NH Brno. Vstup do zápasu jsme neměli dobrý, až do 15. minuty jsme prohrávali rozdílem dvou branek 5:3. Poté jsme se v útoku ale hlavně v obraně zlepšili, čímž jsme donutili soupeře k chybám a náš herní projev a nasazení se výrazně zvednulo. Přispělo k tomu i několik sporných rozhodnutí rozhodčího, což nás jen více a více motivovalo zápas vyhrát. Zbytek první půle jsme pak ovládli a poločas otočili na skóre 9:6. Druhá půle už nebyla tolik emotivní jako ta první, kdy hřiště muselo opustit několik našich fanoušků, hra se uklidnila, útoky se protáhly, což nám hrálo do karet. Našemu útoku se dařilo lépe kombinovat, podařilo se nám vytvořit několik vyložených šancí, které ale brankou neskočily a nechávaly soupeře stále ve hře o body. Proti však byla naše obrana s brankářem Přikrylem, která i přes vyloučení pokračovala ve výkonu z konce první půle, soupeřův útok se tak těžko dostával do šancí a dokázal vstřelit jen 5 branek. Zápas jsme dokázali vyhrát 14:11 a svého brněnského soupeře porazit. Rozhodující v tomto zápase byla zlepšená hra obrany v průběhu první půle, kterou si udržela po zbytek zápasu, dále pak přetavení nervů a pocitu nespravedlnosti v zlepšený výkon a nasazení a v neposlední řadě týmový duch, ať už na hřišti během zápasu nebo následná společná oslava a posezení u jednoho stolu bylo moc fajn. Takže závěrem díky všem fanouškům, kteří naše týmy dojeli podpořit do Řečkovic, moc si toho vážíme.

Dorostenci

1. NH Brno - TJ Sokol Ostopovice      15:15 (7:7)

Starší žáci

1. NH Brno - TJ Sokol Ostopovice      11:20 (6:12)

Mladší žáci

1. NH Brno - TJ Sokol Ostopovice      26:14 (12:7)

4. Miroslav

Na úplný závěr bych Vás chtěl pozvat na další domácí zápasy, již tuto v neděli se proti Jihlavě představí postupně starší žačky, muži, starší a mladší žáci a na závěr dorostenci.

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Muži dokázali porazit 1. NH Brno, zbytek výsledků z víkendu