Muži, dorostenci, dorostenky a starší žáci vyhráli, prohra starších žaček

30.4.2019

Neděle 28.4.2019

2. liga muži

TJ Sokol Ostopovice - 1. NH Brno 20:12 (13:6)

V druhém jarním kole jsme přivítali opět soupeře z Brna, tentokrát to bylo 1. NH Brno. Vstup do zápasu nám vyšel na výbornou, hned od začátku jsme diktovali tempo hry, ujali se rychlého vedení, když jsme v 8. minutě vedli 5:0. Obrana s brankářem hrála pozorně, důrazně a moc prostoru soupeři nenabídla, útok si pomocí systémů vytvářel vyložené šance, ze kterých poté nebyl problém skórovat, touto hrou jsme se prezentovali do zhruba 20. minuty, kdy jsme za stavu 11:1 začali prostřídávat. Poločas jsme nakonec vyhráli 13:6. Druhá půle se už nehrála v takovém nasazení a tempu jako ta první, začátek druhé půle jsme nezastihli a soupeř tak snížil na 15:10, poté se skóre na několik minut nepohnulo. Zápas paradoxně rozhodlo naše vyloučení, ve kterém jsme nedostali gól, naopak 3 dali a tím zápas rozhodli. Zbytek zápasu se už jen dohrával a skončil výsledkem 20:12 pro Ostopovice.
Dnešní zápas jsme měli od začátku pod kontrolou, hlavně díky parádnímu vstupu do zápasu, poté sice přišly slabší pasáže, ale i tak jsme zápas zcela ovládli. V zápase si tak zahráli úplně všichni, pro některé kluky to byly první minuty či branky ve 2. lize. Nyní nás čeká týden volno, za 14 dní poté pojedeme zabojovat o body na dvojkolo do Ostravy. Závěrem bych chtěl všem příznivcům, kteří přišli podpořit naše družstva a to ne zrovna v malém množství. Děkujeme :-))

Sestava: Přikryl, Pospíšil - Krejčík J., Musil, Krejčík T., Fiala, Šmídek T. - Tomašovič (6 branek), Krejčík M. (2 branky), Tuška D. (2 branky), Polcar J. (6 branek), Živěla (2 branky), Mrkva (1 branka), Tuška A., Bládek - trenéři Šmídek D., Vlach P.

Dorostenci

TJ Sokol Ostopovice - 1. NH Brno 23:10 (12:6)

Dorostenky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Sokol Vracov 23:21 (12:10)

Starší žáci

TJ Sokol Ostopovice - 1. NH Brno 13:10 (9:6)

Starší žačky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Sokol Vracov 14:33 (7:16)

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Muži, dorostenci, dorostenky a starší žáci vyhráli, prohra starších žaček