4.10.2022

Neděle 2.10.2022

2. liga muži

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava       29:18 (13:9)

Sestava: Přikryl, Berka - Krejčík J., Živěla, Polcar D., Šmídek T. - Krejčík M. (9 branek), Tuška D. (7 branek), Tuška A. (8 branek), Šmídek J. (4 branky), Tomašovič (1 branka) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

V dalším zápase jsme přivítali tým z Jihlavy, který se po letech v kraji rozhodl postoupit do druhé ligy. Zápas byl v úvodu vyrovnaný, pak ale na chvíli zabrala obrana a my si vytvořili 3-4 brankový náskok, který jsme udrželi až do konce poločasu. Hra obrany v tomto zápase byla jiná než v předchozích utkáních, jakoby tomu něco chybělo, převážně jsme inkasovali z trestů, které vznikaly po tradiční jihlavské kombinaci útočníků mezi záložníky. Pro náš útok v první půli nebyl větší problém vstřelit branku, pokud jsme ji teda trefili, vycházeli nám kombinace, jen ta střelba. Druhá půle byla gólově ještě více bohatá. My jsme do hry přidali ještě více rychlosti, včetně rychlejšího přechodu středního pásma a tzv. falešných křídel, na což soupeř těžko reagoval, a my tak vstřelili 16 branek za druhý poločas, po delší době se gólově probral Adam Tuška s 8 brankami. Obrana pokračovala i po prostřídání hráčů v dobré práci, mrzet nás můžou branky po zásahu brankáře či obránce, které padly do naší brány. Suma sumárum jsme v zápase jasně zvítězili 29:18 a připsali si další 2 body do tabulky. Aktuálně nám patří dělené 2. místo.

Tento zápas byl pro nás jakousi přípravou pro nadcházející brněnské dvojkolo, kdy se představíme nejprve v sobotu od 16h na hřišti čtvrtého Drakenu, o den později v neděli na hřišti zatím stoprocentní Moravské Slávie Brno. V zápase jsme tedy zopakovali vše důležité, vyzkoušeli i nových pár věcí a uvidíme, jak se nám bude o víkendu dařit. Závěrem bych chtěl jako vždy poděkovat všem našim příznivcům, kteří nás i naše nejmenší došli podpořit, moc si toho vážíme, díky.

Starší žačky

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava       16:16 (7:5)

Sestava: Doležilová, Ďásková - Pražáková, Černá, Tekin, Dobrovodská, Sýsová - Nezvalová (8 branek), Dejlová (8 branek), Janatová, Matějíková - trenér Tománek

Starší žáci

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava       29:15 (12:9)

Sestava: Tomeček, Brunclík - Rusanov A., Chaloupka. Zahradník, Berka V., Březina - Zerák (9 branek), Rusanov J. (15 branek), Horák V. (5 branek) - trenéři Polcar P., Krejčík P.

Mladší žáci

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava       17:19 (8:11)

Sestava: Bartók - Horák E., Horák A., Vyzourek F., Sýs J. - Tománek O. (7 branek), Petík T. (10 branek), Loup A. - trenéři Trčka K., Živěla, Tuška A.

Dorostenci

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava       10:21 (5:12)

Sestava: Berka D., Tomeček - Chlup, Petráš, Chaloupka, Rusanov A., Zahradník, Berka V. - Zerák, Horák V. (1 branka), Rusanov J. (5 branek), Dejl (4 branky) - trenéři Polcar P., Krejčík P.

Středa 28.9.2022

Vložený turnaj starších žáků v Jihlavě

Draken Brno - TJ Sokol Ostopovice               17:9 (11:7)

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec      11:4 (8:2)

1. NH Brno - TJ Sokol Ostopovice                  8:16 (3:11)

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava       18:13 (8:6)

Sestava: Tomeček, Brunclík - Rusanov A., Chaloupka M., Březina - Zerák (15 branek), Rusanov J. (17 branek), Horák V. (14 branek), Horák M. (6 branek), Štěpánek O. (2 branky) - trenéři Polcar P., Krejčík P.

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Muži i starší žáci vyhráli nad Jihlavou, starší žačky získaly bod, prohra dorostenců