Muži po boji prohráli s Dobruškou, mladší žákyně stále bez prohry

28.9.2021

neděle 26.9.2021

TJ Sokol Ostopovice - Sokol Dobruška  17:20 (8:12)

V dalším kole byla naším soupeřem Dobruška, která má v posledních letech ambice postoupit do 1. ligy, avšak zrušení soutěží kvůli koronaviru byl vždy proti. Vstup do utkání měla lepší Dobruška velmi rychle si vytvořila 2-3 brankové vedení, které se nám v průběhu první půle nepodařilo smazat, soupeř v útoku hrál, co potřeboval, hrál přes křídla, ve kterých se téměř nemýlil, nám v obraně chyběl větší důraz, rychlost a nějaký zákrok brankáře, který by nás nakopl. Poločas jsme prohráli 8:12. Do druhé půle jsme naše nedostatky v obraně a bráně napravili a soupeř měl v útoku problémy, dlouhých 10 minut nedokázal vstřelit branku a my se tak dostali na dostřel jediné branky. Srovnat se nám bohužel nepodařilo, soupeř si držel hubené vedení, v posledních 10 minutách jsme dokázali vstřelit jen 2 branky, protože jsme začali riskovat, abychom stáhli ztrátu, naopak útok Dobrušky si zkušeně zápas pohlídal a navyšoval svůj náskok. V utkání jsme tak po boji prohráli 17:20. Utkání jsme ztratili v prvním poločase, kdy hlavně v obraně jsme měli problémy. Útok opět táhl Matěj Krejčík s 10 brankami. Pozitivní je, že jsme zápas nepoložili a dokázali utkání zdramatizovat, i přes prohru jsme odehráli dobré utkání. Díky všem, co nás přišli podpořit, věřím, že příště to bude i s 2 body.

Sestava: Přikryl, Gasnárek - Krejčík J., Živěla, Šmídek T., Chlup, Šmídek D. - Krejčík M., Tuška D., Polcar D., Tomašovič, Mrkva - trenéři Vlach P., Šmídek D.

JMOP mladší žačky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Miroslav 7:4 (4:3)

Sestava: Ellen Doležilová - Sophia Tekin, Zuzana Dobrovodská, Veronika Sýsová,  Eliška Hlubinková, Veronika Tománková, Stella Ševečková - Lucie Nezvalová (6 branek), Karolína Dejlová (1 branka), Darina Janatová, Hana Matějíková

JMOP starší žačky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Miroslav 2:28 (0:12)

Sestava: Ellen Doležilová - Tereza Pražáková, Sophia Tekin, Zuzana Dobrovodská, Veronika Sýsová - Lucie Nezvalová (1 branka), Karolína Dejlová (1 branka), Darina Janatová, Hana Matějíková

JMOP starší žáci - vložený turnaj na hřišti 1.NH Brno

Naše výsledky

TJ Sokol Ostopovice -Draken Brno A8:14
Draken Brno B-TJ Sokol Ostopovice12:18
TJ Sokol Ostopovice -1. NH Brno10:10
   SK Autonot Jihlava     -     TJ Sokol Ostopovice     12:19

sobota 25.5.2021

JMOP mladší žáci

TJ Sokol Vracov - TJ Sokol Ostopovic  15:11 (7:4)

sobota 18.9.2021

Výsledky našich družstev starší přípravky:

Draken-Ostopovice B  8 : 0
  Ostopovice A    -  Vracov 8 :5
Ostopovice B-Miroslav A 2 :7
Ostopovice A-Draken7 : 4
  Ostopovice B    -  Ostopovice A    1: 2
Vracov-Ostopovice B6 :1
Ostopovice A  - Miroslav B7 : 0
Miroslav B- Ostopovice B 4: 1
Miroslav A-Ostopovice A 5:7

Sestava starší A: Tadeáš Petík, Filip Vyzourek, Stella Ševečková, Antonín Horák, David Petík, Markéta Ďásková

Sestava starší B: Eliška Hlubinková, Jan Sýs, Jakub Musil, Samuel Polínek, Magdaléna Foltová, Emma Polínková

Trenéři: Martin Ďásek, Libor Tománek

Tabulka turnaje - starší přípravky:

1.    TJ Sokol Ostopovice A    31:15    10b
2. Draken Brno29:148b
3.TJ Sokol Vracov26:196b
4.TJ Miroslav A22:194b
5.TJ Miroslav B6:252b
6.TJ Sokol Ostopovice B5:270b

Výsledky našeho družstva mladší přípravky:

Draken-TJ Sokol Ostopovice7:1
   Miroslav     -     TJ Sokol Ostopovice     5:4
Vracov-TJ Sokol Ostopovice0:6

Sestava mladší: Stella Ševečková, Antonín Horák, David Petík, Magdaléna Foltová, Markéta Ďásková, Emma Polínková

Trenéři: Martin Ďásek, Libor Tománek

Tabulka turnaje - mladší:

1.Draken Brno19:46b
2. TJ Miroslav12:114b
  3.     TJ Sokol Ostopovice     11:12    2b
4.TJ Sokol Vracov3:180b

neděle 19.9.2021

JMOP mladší žačky

SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Ostopovice 1:6 (1:2)

Sestava: Ellen Doležilová - Valentina Černá, Sophia Tekin, Zuzana Dobrovodská, Veronika Sýsová - Lucie Nezvalová (4 branky), Karolína Dejlová (2 branky), Aneta Ďásková, Darina Janatová, Hana Matějíková

JMOP starší žačky

SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Ostopovice 26:4 (17:3)

Sestava: Ellen Doležilová - Tereza Pražáková, Valentina Černá, Sophia Tekin, Zuzana Dobrovodská, Veronika Sýsová - Lucie Nezvalová (2 branky), Karolína Dejlová (2 branky), Aneta Ďásková, Darina Janatová, Hana Matějíková

JMOP muži

SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Ostopovice  14:17 (6:7)

Sestava: Pospíšil, Berka - Musil Z., Ďásek, Chlup, Opršál - Havlík J., Putna, Sýs, Tuška A., Živěla, Slezák P. - trenér Trčka K.

JMOP starší žáci

SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Ostopovice 9:19 (4:10)

JMOP mladší žáci

SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Ostopovice 4:14 (2:6)