Muži porazili Humpolec, vítězství i pro starší žactvo, mladší prohrálo

3.10.2023

Neděle 1.10.2023

2. liga muži

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec   26:16 (12:7)

Sestava: Přikryl, Pospíšil - Krejčík J., Živěla, Šmídek T., Chaloupka - Krejčík M. (10 branek), Tuška D. (4 branky), Polcar (4 branky), Šmídek J. (4 branky), Zerák (4 branky) - trenéři Šmídek D., Vlach P.

Ve třetím domácím utkáním byl naším soupeřem Humpolec, před tímto zápasem nasbíral stejný počet bodů jako my, ale ve 4 zápasech, proto byl v tabulce před námi. V této sezóně jsou začátky obou poločasů náš velký problém a je to hlavní příčina výhry nebo prohry. Tentokrát jsme úvodní minuty zápasu zvládli na výbornou, odehraných 10 minut zápasu a skóre 6:1 pro domácí. Dostali jsme se tak do pohody, což bylo vidět na každém hráči na hřišti a náskok získaný v úvodních minutách jsme udrželi do přestávky, poločas 12:7 pro Ostopovice. Druhá půle byl gólově ještě bohatější, útok pokračoval v pravidelné rotaci hráčů, skórovat se pravidelně dařilo všem útočníkům, obrana sice mírně polevila, ale přesto se nám náskok podařilo navýšit až na 10 branek, připsali jsme si tak jasné vítězství 26:16.

Úvodní minuty určily ráz zápasu, vytaženější obrana na soupeře se ukázala jako dobrý tah, většina soupeřových akcí byla zastavena už na začátku, tresty byly na sedmi, osmi metrech, ze kterých jsme branky nedostávali, v útoku se hrála pěkná kombinační házená, balón létal z ruky, díky tomu jsme si vytvářeli volné střelecké posty, ze kterých jsme se takřka nemýlili. Tuto hru jsme vydrželi hrát až do konce, i efektivita střel byla na naše poměry velmi vysoká, střelecky vyčníval Matěj Krejčík s 10 brankami, ostatní útočníci dali shodně po 4 brankách. Opět jsme tak mohli prostřídat a vyzkoušet nové herní varianty a kombinace pro další zápasy. Utkání jsme tedy opanovali a do vyrovnané tabulky si připsali důležité 2 body a udrželi se tak v kontaktu se špičkou 2. ligy. Další zkouška naší připravenosti nás čeká již tento víkend, protože máme před sebou venkovní dvojkolo. V sobotu odpoledne změříme síly s Drakenem, v neděli dopoledne pak s dobře hrající Chropyní, nečeká nás tedy nic jednoduchého. Na závěr opět velké díky všem fanoušků, kteří došli podpořit nejen nás, ale i mladší a starší žactvo, děkujeme.

JMOP starší žáci

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec A   14:4 (7:1)

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec B   20:10 (12:4)

JMOP starší žačky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec   21:0 (12:0)

JMOP mladší žáci

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec   7:10 (2:4)

JMOP mladší žačky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec   10:13 (4:6)

Fotky ze všech 6 zápasů najdete na tomto odkazu ZDE

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Muži porazili Humpolec, vítězství i pro starší žactvo, mladší prohrálo