23.5.2023

Neděle 21.5.2023

2.liga muži

TJ Sokol Ostopovice - 1. NH Brno   15:9 (7:3)

Sestava: Přikryl, Berka - Krejčík J., Živěla, Šmídek T. - Krejčík M. (5 branek), Tuška D. (4 branky), Tuška A., Polcar (1 branka), Šmídek J. (3 branky), Dejl (2 branky) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

V přímém souboji o 2. místo jsme přívitali svého brněnského soupeře 1. NH Brno. A i tentokrát nám vstup do zápasu vyšel na výbornou. Obrana s brankářem prvních 15 minut nedostala gól, i díky soupeřovým technickým chybám. Útok tak měl dostatek prostoru vytvořit náskok hned v úvodu zápasu, díky kombinační hře jsme si vytvořili mnoho šancí, jen díky hostujícímu brankáři se soupeř udržel v zápase, poločas jsme vyhráli 7:3. Jen menší zajímavost, obrana inkasovala 3 branky, ale ani jedna nebyla ze hry, 2 branky dostala z trestu a 1 branky z šestimetrového hodu. Začátek druhé půle se nesl v duchu té první, hostující útok se jen těžko prosazoval, za prvních 20 minut hry dal jen 2 branky, zatímco naši útočníci se trefili hned šestkrát. Za tohoto stavu, tedy 13:5 pro nás, se na hřiště dostali i mladší kluci - do brány David Berka a do útoku Filip Dejl, a i oni se tak podíleli, ať už zákroky nebo brankami, na jasném vítězstvím 15:9.

Připsali jsme si tak důležité vítězství v boji o umístění na čele tabulky. Zápas rozhodl opět dobrý začátek - pozorná a soudržná hra obrany s brankářem a v tempu hrané systémy v útoku s vytvářením dobrých střeleckých pozic. Jelikož se hrálo v slušném horku, možnost vystřídat se v útoku byl další moment, který podpořil naše vítězství. Závěrem opět velké díky všem příznivcům, kteří dorazili podpořit ať už nás nebo žáky s dorostenci. Děkujeme :)

Dorostenci

TJ Sokol Ostopovice - 1. NH Brno   16:17 (6:10)

Starší žáci

TJ Sokol Ostopovice - 1. NH Brno   14:2 (7:2)

Mladší žáci

TJ Sokol Ostopovice - 1. NH Brno   13:19 (5:11)

Starší žačky

Draken Brno - TJ Sokol Ostopovice   20:8 (10:4)

Mladší žačky

Draken Brno - TJ Sokol Ostopovice   19:3 (8:1)

Za fotky díky Martinu Foltovi a Davidu Tuškovi st.

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Muži porazili NHčko, starší žáci si zajistili 2. místo v kraji, žačky nestačily na soupeřky z Drakenu