Muži poslední zápas zvládli a skončili šestí

15.6.2022

Neděle 12.6.2022

2. liga muži B

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec    26:21 (12:9)

Sestava: Přikryl, Pospíšil - Šmídek T., Živěla, Polcar D. (1 branka), Krejčík J., Chlup, Šmídek J. - Krejčík M. (12 branek), Tuška D. (6 branek), Tuška A. (4 branky), Mrkva (3 branky), Tomašovič - trenéři Šmídek D., Vlach P.

Posledním soupeřem v tomto ročníku byl na našem hřišti Humpolec. V utkání se bojovalo o lepší postavení v konečné tabulce - o 6. místo, když oba soupeři měli stejný počet bodů. Vstup nám vyšel na výbornou, rychle jsme vedli 3:0, postupem času ale soupeř skóre srovnal, proto proběhlo pár úprav v sestavě a do konce poločasu jsme náskok o 3 góly získali nazpět. Na začátku druhé půle jsme ale opět o svůj náskok přišli, ale to bylo také naposledy, kdy se nám soupeř přiblížil a utkání zdramatizoval, poté bylo na hřišti už jen naše družstvo. Zápas jsme dokázali vyhrát 26:21 a po delší době o více branek. V utkání se dařilo především útoku, hlavně Matěji Krejčíkovi, který sám 12 branek dal a další spoustu šancí vytvořil, pozitivem je, že se vytvořené šance z velké většiny proměňovaly, což v předchozích zápasech nebylo. Utkání jsme odehráli v uvolněné atmosféře, což nám taky dost pomohlo a bylo to vidět na výkonech jednotlivých našich hráčů. Závěrem jako obvykle bych chtěl poděkovat všem příznivcům, kteří zavítali na tento zápas a společně s námi si užili poslední domácí zápas sezóny 2021/2022.