Muži prohráli oba zápasy dvojkola, ostatní výsledky JMOP z minulého týdne

14.5.2019

2. liga muži

sobota 11.5.2019

Sokol Svinov - TJ Sokol Ostopovice 20:17 (11:9)

V prvním letošním venkovním zápase jsme vyrazili do Svinova. Vstup do zápasu nám vyšel, v útoku se dařilo střelba, jak z dálky tak i z křídel, vzadu nás po celý zápas držel brankář Přikryl, po 10 minutách jsme tak vedli o 2 branky, poté ale téměř 15 minutový výpadek útoku, kdy jsme ztráceli jeden balón za druhým, hlavně mizerné přihrávky. Soupeř se na nás dotáhl a naopak on si vytvořil 2 brankový náskok, který udržel do poločasu. Poločas 11:9 pro domácí. Druhá půle pokračovala jako konec té první, obrana nestíhala, nehrála pohromadě jako jeden celek, což rychlým svinovským útočníkům vyhovovalo, v bráně nás ale držel Karel, hlavně díky němu jsme dostali "jen" 20 branek, útok hrál chvílemi dobře, kdy se dařilo kombinovat a z toho dávat branky, poté ale přišly pasáže, kdy jsme dělali naprosto zbytečné chyby, kvůli kterým jsme nebyli schopni zápas dotáhnout. Svinov si zápas pohlídal a vyhrál tak 20:17.

Sestava: Přikryl, Gasnárek - Krejčík J., Musil, Fanta, Šmídek T., Opršál - Polcar J. (6 branek), Tuška D. (4 branky), Mrkva (5 branek), Tuška A. (1 branka), Bládek, Živěla (1 branka) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

neděle 12.5.2019

SSK Vítkovice - TJ Sokol Ostopovice 15:8 (9:5)

Druhým soupeřem venkovního dvojkola byly Vítkovice. Hrálo se na mokru, což naznačovalo, že moc branek padat nebude. Zápas byl od začátku opatrný, ani jeden z týmů nechtěl na mokru udělat zbytečnou chybu, proto tak vypadala i hra obou týmů, útočníci hráli na fauly do křídel, ze kterých se buď střílelo nebo po rozehrávce vznikaly tresty na středu. Tato hra více vyhovovala domácím, náš útok měl od začátku s mokrým balónem problém, bojoval s přesností střelby i přihrávek. Poločas jsme prohráli 9:5. Druhá půle byla v podstatě stejná jako ta první, Vítkovice pokračovaly ve své hře na tresty, my se snažili občas střílet z dálky, ale bez úspěchu, párkrát se nám podařilo zahrát systém do konce, ze kterého jsme poté vstřelili pár branek, ale i tak to zkrátka nebylo ono. Prohráli jsme tak 15:9 po odevzdaném výkonu.

Sestava: Přikryl, Pospíšil - Krejčík J., Musil, Fanta, Šmídek T., Opršál - Bládek (1 branka), Tuška D. (1 branka), Tuška A. (5 branek), Živěla (1 branka) - trenéři Vlach P., Šmídek D.,

Z venkovního dvojkola jsme tak nezískali ani bod, mrzí hlavně ten sobotní zápas, kde jsme měli na to získat minimálně bod. Bohužel jsem nejeli v kompletní sestavě (zdravotní problémy, karetní distanc), což se projevilo. Šanci tak získali kluci, kteří si tolik nehrají. V další zápase doma přivítáme Humpolec a to tuto neděli 19.5. v 10:30.

12.5.2019

Dorostenky

KNH MS Brno - TJ Sokol Ostopovice 12:19 (3:8)

5.5.2019

Dorostenky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Miroslav 23:16 (10:10)

Starší žačky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Miroslav 17:32 (6:17)

1.5.2019

Dorostenci

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno 11:6 (4:3)

Starší žáci

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno "A" 12:8 (4:3)
TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno "B" 13:5 (7:2)

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Muži prohráli oba zápasy dvojkola, ostatní výsledky JMOP z minulého týdne