20.9.2022

Neděle 18.9.2022

2. liga muži B

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec              16:14 (10:9)

Sestava: Přikryl, Berka - Krejčík J., Živěla, Polcar D., Šmídek T. - Krejčík M. (8 branek), Tuška D. (5 branek), Tuška A. (1 branka), Šmídek J. (2 branky), Tomašovič - trenér Vlach P.

V dalším zápase jsme změřili síly na domácím hřišti s Humpolcem. Utkání bylo od začátku do konce velmi vyrovnané, náskok jednoho z týmů nepřesáhl 2 branky. Hlavním úkolem obrany bylo v tomto zápase ubránit hostujícího střelce Krejčího (6 branek), což se v první půli dařilo jen za pomoci trestů na středu, ze kterých po rozehrávce neměl problém skórovat. V útoku kluci neměli problém si vytvářet šance, branku v první půlce dali hned 4 útočníci, eliminovali jsme technické chyby, ikdyž místy mírně pršelo, poločas jsme po několika obratech ve skóre dokázali vyhrát 10:9. Začátek druhé půle byl vcelku divoký, v prvních 5 minutách padli 3 branky na obou stranách, poté ale obrany s brankáři začaly hrát prim a útoky se jen těžko prosazovaly. Naše obrana přestala zbytečně faulovat hostujícího střelce Krejčího a případné jeho střely z dálky chytal bez problémů brankář Přikryl. V útoku se začala postupem času projevovat nervozita, střelba už nebyla tak přesná a vše se začalo tahat na Matěje Krejčíka, který v druhé půli dal 5 z 6 branek. Ve 22. minutě padla poslední branka zápasu, kdy hosté snižovali na 16:14. Poté už branka nepadla a my ve vyrovnaném zápase vítězíme 16:14. Rozhodující v tomto zápase bylo, že jsme Humpolec, až na pár minut v první půli, nepustili do vedení, tudíž musel neustále dotahovat. V závěru už to byla z naší strany i trochu taktická hra, abychom udrželi výsledek, což se podařilo.

JMOP mladší žáci

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec           5:16 (4:9)

JMOP mladší žačky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec           10:3 (5:2)

Sestava: Ďásková - Dobrovodská, Sýsová (2. poločas v útoku), Střítežská, Hlubinková, Tománková, Ševečková, Foltová - Doležilová (8 branek), Janatová (2 branky), Matějíková

Trenér: Tománek

JMOP starší žačky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec A        2:24 (0:15)

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec B        19:16 (10:7)

Sestava: Doležilová, Ďásková - Pražáková, Černá, Dobrovodská, Sýsová - Nezvalová (2+11 branek), Dejlová (0+8 branek), Janatová, Matějíková

JMOP starší žáci

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec            29:13 (14:5)

Závěrem bych chtěl poděkovat všem příznivcům za podporu, ikdyž počasí nebylo ideální a přeháňky se střídaly se sluníčkem po celý den.

Příští týden holky mají volno, přípravka začne sezónu prvním turnajem ve Vracově, mladší, starší žáci, dorostenci i muži se představí na hřišti 1. NH Brno v Řečkovicích. Zejména zápas mužů bude velmi vypjatý, když se proti sobě postaví momentálně první a druhý tým průběžné tabulky 2. ligy.

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Muži, starší žáci, mladší žačky slaví vítězství nad Humpolcem, prohry mladších žáků a starších žaček