Muži vyhráli poslední zápas, dorost, žáci i žákyně své zápasy prohráli

Sobota 16.10.2022

TJ Sokol Ostopovice - TJ Chropyně           25:16 (13:8)

Sestava: Přikryl, Berka - Krejčík J., Živěla, Šmídek T., Petráš - Krejčík M. (13 branek), Tuška D. (6 branky), Tuška A. (1 branka), Polcar D. (4 branky), Dejl F. (1 branka) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

V posledním zápase podzimní části k nám zavítal soupeř z Chropyně, který prozatím v sezóně nezískal ani bod. I proto jsme zápas nechtěli podcenit a co nejdříve rozhodnout. A dá se říct, že se nám to i podařilo. Obrana s brankářem se po vlažnějším začátku dostala postupem času do tempa a získávala balóny, ze kterých útok budoval větší a větší náskok. Dařila se nám střelba z dálky, i následné přihrávky za vytaženou obranu se dařilo proměňovat. Nebýt technických chyb - zkažených přihrávek, mohl být náskok vyšší. Poločas jsme vyhráli 13:8. I do druhé půlky jsme vstoupili dobře, rychlým přechodem přes střední pásmo jsme dávali gól za gólem. I proto jsme mohli točit hráče v sestavě, své první minuty v lize tak odehráli dorostenci Míša Petráš v obraně a v útoku Filip Dejl. Druhému jmenovanému se dokonce podařilo vstřelit i svůj první gól za muže, když jsme tomu obětovali opravdu hodně, ale nakonec se to podařilo :) Zápas v přátelském duchu jsme nakonec zvládli a vyhráli 25:16.

JMOP mladší žačky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Miroslav           4:13 (3:5)

Sestava: Ďásková - Dobrovodská, Sýsová, Střítežská, Hlubinková, Ševečková, Kožik V., Foltová, - Doležilová (3 branky), Janatová, Kožik E. (1 branka)

Trenér: Tománek

JMOP starší žačky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Miroslav          10:15 (6:9)

Sestava: Doležilová, Ďásková - Pražáková, Černá, Tekin, Dobrovodská, Sýsová - Nezvalová (6 branek), Dejlová (2 branky), Janatová (2 branky), Kožik E.

Trenér: Tománek

Neděle 16.10.2022

JMOP starší žáci

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno        13:31 (8:13)

Sestava: Tomeček, Brunclík - Rusanov A, Chaloupka, Horák E., Berka V. - Zerák (3 branky), Horák V. (4 branky), Rusanov J. (2 branky), Štěpánek O. (1 branka) - trenéři Polcar P., Krejčík P.

JMOP mladší žáci

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno        9:23 (2:15)

Sestava: Bartók - Horák E., Horák A., Vyzourek, Sýs - Tománek (5 branek), Petík T. (2 branky), Baron (2 branky), Štěpánek O., Polínek, Loup - trenéři Trčka K., Živěla, Tuška A.

JMOP dorostenci

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno A    15:20 (8:12)

Sestava: Berka D., Tomeček - Chlup, Petráš, Chaloupka, Rusanov A., Březina - Zerák (9 branek), Rusanov J. (3 branky), Dejl (2 branky), Štěpánek O. (1 branka) - trenéři Polcar P., Krejčík P.

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno B    11:24 (4:7)

Sestava: Tomeček - Chlup, Petráš, Chaloupka, Rusanov A., Březina - Zerák (4 branky), Rusanov J. (5 branek), Dejl (1 branka), Štěpánek O. (1 branka) - trenéři Polcar P., Krejčík P.

Závěrem díky za podporu při našich zápasech a zároveň pozvánka na poslední zápasy na domácím hřišti s týmem TJ Sokol Vracov.

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Muži vyhráli poslední zápas, dorost, žáci i žákyně své zápasy prohráli