Muži zahájili novou sezónu přípravným turnajem v Opatovicích

23.8.2023

Sobota 19.8.2023

Přípravný turnaj mužů v Opatovicích nad Labem

Opět po roce jsme se zúčastnili turnaje v Opatovicích. Hrálo se 1x30 minut na solidně rozpálené gumě za účasti 5 týmů.

Účastníci turnaje:

TJ Sokol Opatovice n/L - oblastní přebor

Sokol Krčín - 1. liga

TJ Sokol Podlázky - 1. liga

TJ Sokol Ostopovice - 2. liga

TJ Jiskra Humpolec - 2. liga

Sestava: Přikryl, Berka - Krejčík J., Živěla, Šmídek T., Chaloupka - Krejčík M. (12 branek), Tuška D. (8 branek), Tuška A. (9 branek), Tomašovič (6 branek), Zerák (4 branky), Dejl (2 branky) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

Výsledky:

Opatovice - Krčín                           15:10

Podlázky - Humpolec                    10:2

Ostopovice - Opatovice                 11:11

Střelci: Krejčík M. (4 branky), Tuška D. (3 branky), Tuška A. (1 branka), Tomašovič (1 branka), Zerák (1 branka), Dejl (1 branka)

Krčín - Podlázky                             16:15

Humpolec - Ostopovice                  8:10

Střelci: Tuška D. (3 branky), Tuška A. (3 branky), Tomašovič (2 branky), Krejčík M. (1 branka), Zerák (1 branka)

Podlázky - Opatovice                     10:16

Krčín - Ostopovice                          8:12

Střelci: Krejčík M. (4 branky), Tuška A. (3 branky), Tuška D. (2 branky), Tomašovič (1 branka), Zerák (1 branka), Dejl (1 branka)

Opatovice - Humpolec                   11:4

Ostopovice - Podlázky                     8:7

Střelci: Krejčík M. (3 branky), Tuška A. (2 branky), Tomašovič (2 branky), Zerák (1 branka)

Humpolec - Krčín                             2:5

Konečná tabulka:

1.      TJ Sokol Opatovice n/L      4    3    1    0    53:35    7    (+18)
2. TJ Sokol Ostopovice 4 3 1 0 41:34 7 (+7)
3.Sokol Krčín420239:444
4.TJ Sokol Podlázky410342:422
5.TJ Jiskra Humpolec400416:360

V letošním turnaji jsme obsadili, stejně jako loni, pěkné 2. místo, měli jsme sice stejný počet bodů jako vítěz, ale horší celkový rozdíl ve skóre, který rozhodoval při stejném počtu bodů. Cílem turnaje bylo odehrát solidní turnaj, vyzkoušet souhru a nacvičené signály a hlavně zapojit nové mladé kluky, kteří přecházejí do dorostu. Cíl si myslím, že jsme splnili, obrana s brankáři s počtem odehraných minut navázala na minulou sezónu, problém nastal hlavně v prvním zápase s Opatovicemi, kdy zejména začátek zápasu z naší strany byl pomalí a chvíli trvalo než jsme se rozkoukali. Útok se opíral hlavně o souhru bratrů Tušků s Matějem Krejčíkem, kteří se postarali o většinu branek. Milým překvapením pak byl výkon nováčka Honzy Zeráka, který odehrál první minuty za muže a v každém zápase dokázal vstřelit branku. V turnaji si zahráli všichni hráči a naladili jsme se tak na novou sezónu, ve které budeme chtít hrát opět na špici 2. ligy.

Z individuálních ocenění Karel Přikryl obhájil loňský triumf mezi brankáři, Kuba Krejčík byl zvolen nejlepším obráncem.

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Muži zahájili novou sezónu přípravným turnajem v Opatovicích