25.10.2023

Sobota 21.10.2023

2. liga muži

TJ Sokol Ostopovice - SSK Vítkovice   22:12 (13:4)

Sestava: Přikryl, Berka - Krejčík J., Živěla, Šmídek T., Chaloupka - Krejčík M. (5 branek), Tuška D. (2 branky), Tuška A. (2 branky), Polcar (5 branek), Šmídek J. (6 branek), Zerák (2 branky) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

Po prohraném venkovním dvojkole jsme měli téměř 14 dní prostor zaměřit se na poslední domácí dvojkolo, kdy k nám přijeli soupeři ze severu Moravy. Tím prvním byly Vítkovice. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, rychle jsme se ujali vedení, které jsme v průběhu celého zápasu navyšovali. Obrana s brankářem dostala první gól až v 15. minutě, kdy byl stav 6:1. Mohli jsme tak v útoku dát větší prostor hráčům, kteří ho v předchozích zápasech tolik nedostávali. Poločas jsme vyhráli 13:4. Druhá půle pokračovala podobně jako první, hosté, kteří přijeli v 7 lidech se nikam moc nehnali a tahali čas, my jsme se postupem času této hře přizpůsobili, ale když jsme zrychlili, nebyl problém dát branku. Utkání jsme vyhráli bez větších problému 22:12.

V utkání rozhodl úvod zápasu, kdy obrana nedostala gól z křídel, ve kterých máme problémy proti tomuto soupeři a naopak jsme svoji rychlostí spoustu balónů vybojovali. V útoku se tradičně dařilo Matějovi Krejčíkovi, přidali se k němu i David Polcar s Kubou Šmídkem. V zápase jsme si tak zahráli úplně všichni a připsali si další domácí vítězství.

JMOP dotostenci

SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Ostopovice   23:26 (14:14)

JMOP starší žáci

SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Ostopovice   6:12 (3:7)

JMOP mladší žáci

SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Ostopovice   8:8 (6:2)

Neděle 22.10.2023

TJ Sokol Ostopovice - TJ Stará Ves n/O   22:13 (12:5)

Sestava: Přikryl, Berka - Krejčík J., Živěla, Šmídek T., Chaloupka - Krejčík M. (4 branky), Tuška D. (4 branky), Tuška A., Polcar (5 branek), Šmídek J. (7 branek), Zerák (2 branky), Dejl - trenéři Vlach P., Šmídek D.

V druhém zápase dvojkola byla naším soupeřem Stará Ves nad Ondřejnicí, jejíchž tým tvoří hlavně kluci kolem 20 let. I tento zápas rozhodl výborný vstup do zápasu, opět jsme si vytvořili slušný náskok, který jsme jen navyšovali, tentokrát jsme první půli vyhráli 12:5. Opět tak dostali prostor mladší útočníci, aby si vyzkoušeli v ostrém zápase nacvičené signály, v druhé půli došlo i k prostřídání v obraně a bráně. Utkání se tak dohrávalo bez nervů, nebýt pár střel, které letěly hooodně mimo, mohli jsme utkání vyhrát ještě větším rozdílem, nakonec zápas skončil výhrou 22:13.

Utkání mělo téměř identický průběh jako sobotní utkání, obrana hrála koncentrovaně a neměla problém se soupeřovým útokem, utkání se povedlo Kubovi Krejčíkovi. V útoku využili porci minut David Polcar (5 branek) s Kubou Šmídkem (7 branek), kterému zřejmě pomohla přítomnost osobního fanklubu k zlepšenému výkonu v obou zápasech. Zvládli jsme tedy oba zápasy a připsali si 4 body do tabulky, která je stále vyrovnaná a na jaře tak bude o co hrát. Závěrem velké díky všem fanouškům a fanynkám, kteří přišli podpořit a podívat se na naše týmy. DĚKUJEME!