Muži získali z domácího dvojkola 2 body, ostatní víkendové výsledky našich týmů

15.10.2018

Sobota 13.10.2018

2. liga muži B

TJ Sokol Ostopovice - TJ Sokol Rokytnice B 28:24 (15:12)

V posledním dvojkolo jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo Rokytnice B. První poločas byl vyrovnaný, ani jeden tým si nevytvořil nějaký výrazný náskok. Oba útoky přehrávaly celkem snadno obrany, takže padalo celkem dost branek. Až v posledních 5 minutách se naší obraně získat několik míčů a z rychlého protiútoku odskočit na rozdíl 3 branek, to se ukázalo jako klíčový moment tohoto zápasu. Poločas 15:12 pro domácí. Druhý poločas byl podobný prvnímu, opět útoky snadno skórovali, naše obrana nefungovala, i přes změny systému a v bráně jsme se nezlepšili a tak pokračovaly gólové hody na obou stranách. Důležité bylo, že jsme si po celý druhý poločas udržovali minimálně 2 brankový náskok a nedovolili tak soupeři utkání zdramatizovat. Až v závěru utkání jsme dokázali náskok navýšit a vyhrát tak 28:24.
V zápase dominovaly oba útoky, kluci vpředu si celkem snadno vytvářeli střelecké posty, ze kterých se téměř nemýlili. Pozitivní bylo i to, že jsme neudělali skoro žádnou technickou chybu. Obrovský problém jsme ale měli v obraně, za celý zápas jsme si nedokázali poradit se soupeřem a snadno inkasovali.

Sestava: Gasnárek, Pospíšil - Krejčík J., Fanta, Krejčík T., Šmídek D., Šmídek T. - Krejčík M. (11 branek), Polcar J. (9 branek), Tuška D. (7 branek), Tomašovič (1 branka), Bládek, Tuška A. - trenéři Vlach P., Šmídek D.

Mladší žáci - 2. turnaj na hřišti 1. NH Brno

TJ Sokol Ostopovice - 1. NH Brno 10:12 (5:7)
Draken Brno - TJ Sokol Ostopovice 10:16 (5:10)
SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Ostopovice 9:13 (6:7)

Neděle 14.10.2018

TJ Sokol Ostopovice - SK NH Veselí n/M 23:24 (12:12)

V posledním utkání podzimní části jsme se utkali s exligovým Veselím nad Moravou. Vstup do zápasu se nám povedl, vytvořili jsme si 3 brankový náskok i díky Karlovi Přikrylovi v bráně, který jsme udržovali zhruba 15 minut. Poté si soupeř vzal oddechový čas, po kterém začal utkání srovnávat. Zápas byl velmi podobný tomu sobotnímu, opět si oba útoky dělali s obranou, co chtěli. Poločas nakonec skončil remízou 12:12. Na začátku druhého poločasu se Veselí dostalo do vedení a udržovali si 2-3 brankový náskok. Bohužel obraně se opět nedařilo, v bráně nám sice pomáhal brankář, ale po jeho zákrocích se míč odrážel většinou k soupeři, i proto si Veselí po celý druhý poločas svoje vedení udržovalo. V závěru utkání se nám sice podařilo utkání dostat do stavu 23:24 pro hosty, ale poslední útok Veselí dohrálo až do konce a tím pádem i vyhrát tento zápas.
I v tomto utkání jsme v útoku neměli problém se střílením branek, problém byl opět vzadu, obrana podala opět nepřesvědčivý výkon a díky tomu jsme zápas prohráli.

Sestava: Přikryl, Gasnárek - Krejčík J., Fanta, Krejčík T., Šmídek D., Šmídek T. - Krejčík M. (4 branky), Polcar J. (10 branek), Tuška D. (3 branky), Tomašovič (6 branek), Bládek, Tuška A. - trenéři Vlach P., Šmídek D.

Z domácího dvojkola jsme tak získali pouze 2 body, po podzimní části nám patří 7. místo s 9 body.
Na závěr bych chtěl poděkovat našim fanouškům, kteří dorazili a podporovali nás. Děkujeme

Starší žačky

TJ Sokol Vracov - TJ Sokol Ostopovice 23:9 (8:6)

Dorostenky

TJ Sokol Vracov - TJ Sokol Ostopovice 27:18 (17:10)

Starší žáci

1. NH Brno - TJ Sokol Ostopovice 14:13 (8:7)

V neděli 14.10.2018 ve 13.30 hod. jsme zahájili soutěž se staršími žáky utkáním na 1.NH BRNO. Ano čtete správně zahájili!!!! Bohužel nás čekají jen tři zápasy v podzimní části. Souboj s Jihlavou bude dohrán v jarní části. Každý ať si udělá hodnocení sám ,myslíme si ,že to není dobře.

Již k samotnému zápasu. Základní sestava Berka, Lebeda, Kačeriak, Petráš, Polcar, Pražák, Řičánek doplnil střídající mladší žák Dejl. Při nástupu na hřiště nás překvapila fyzická vyspělost soupeřova týmu, mysleli jsme, že zápas bude jednoznačný. Naši borci se ale nevzdali a bojovali jako lvi. Domácí tým vedl od začátku o 2-3 branky, ale do poločasu jsme hlavně díky Berysovi a Dádynovi dotáhli na přijatelný výsledek 8:7.

V druhém poločase se hra vyrovnala a 5minut před koncem bylo srovnáno. Měli jsme dokonce dva míče na to, abychom šli do vedení. Bohužel dvě špatné rozehrávky našeho, do to té doby nejlepšího obránce Lukáše Lebedy nakonec přispěly k vítězství domácích v poměru 14:13.

Nejlepší hráči: brankář-Berys, obránce Lukyn, útok Dádyn

Střelci branek: Dádyn 8, Dan 4, Adam 1

Trenérské duo Méďa ,Krk

Dorostenci

1. NH Brno - TJ Sokol Ostopovice 14:28 (4:13)

V neděli 14.10.2018 ve 14.30 jsme nastoupili k našemu druhému zápasu v soutěži dorostenců.

Základní sestava: Berka, Šmídek T, Opršál, Lebeda, Tuška, Živěla, Polcar D.

Na lavičce začal náš stabilní obránce Sid(Jan Fiala). Nejsme spokojeni s jeho tréninkovou docházkou a na jeho pozdějším výkonu to bylo znát. Doufejme, že si vše uvědomí a napraví. Na lavičce byli dále připraveni starší žáci Kačeriak, Petráš, Pražák.

Od začátku utkání jsme měli soupeře pod kontrolou a rozdíl mezi oběma týmy se projevil i na ukazateli skóre. V 15 min prvního poločasu vystřídal výborného Lukáše Sid. Hra se nezměnila a rozdíl stále narůstal - poločasový výsledek 4:13 mluví za vše.

Druhá polovina utkání byla ve znamení častého střídání našich hráčů, tak aby si zahráli všichni hráči, což se odrazilo v konečném výsledku.

Hodnocení zápasu: soupeř nestačil a v poklidném tempu jsme získali oba body.

Nejlepší hráči: brankář Berys, obránce Tom, útočník Martin

Střelci branek: Martin 5, Adam T. 7, Dádyn 6, Dan 5, Adam P. 1 (krásně zakončený pokutový hod)

Nedostatkem bylo proměňování šancí od Adama Tušky. V zápase měl 14 střel mimo, nebo do tyčky (jen v 1.poločase 9) a i přesto nasázel 7 branek. Určitě víme, že se šetřil na příští zápas s Drakenem.

V zápase se vystřídali všichni hráči včetně starších žáků. Zde bychom chtěli pochválit Dana-5 branek a Dádyna -6branek.

Dvojzápas na 1.NH Brno jsme ukončili společnou návštěvou nedaleké cukrárny s výbornou zmrzlinou.

Chtěl i bychom poděkovat všem hráčům za odvedený výkon, rodičům za odvoz a fandění. Na hřišti 1.NH BRNO vytvořili domácí prostředí.

V neposlední řadě děkuji spolutrenérovi Méďovi za výbornou spolupráci a těším se na další zápasy.

Stínem utkání bylo zranění našeho brankáře Beryse. Od pátečního tréninku měl zlomenou kůstku v okolí kotníku. I přes toto omezení odehrál oba zápasy, za což velice děkujeme a vyhlašujeme ho velkou jedničkou neděle. Přejeme samozřejmě brzké uzdravení.

Doufám,že se všichni sejdeme na dalším utkání v neděli 21.10.2018 na Drakenu.

Hodnotil Pavel Krejčík vedoucí družstva

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Muži získali z domácího dvojkola 2 body, ostatní víkendové výsledky našich týmů