Muži domácí dvojkolo nezvládli a dvakrát prohráli

13.10.2020

2. liga muži B

Sobota 10.10.2020

TJ Sokol Ostopovice - SSK Vítkovice  9:15 (4:8)

V sobotním utkání domácího dvojkola do Ostopovice přijeli Vítkovice. Od začátku zápasu bylo zřejmé, že hosté nebudou nikam spěchat a budou hrát jen to, co potřebují. Bohužel my jsme se této hře přizpůsobili a podle toho to taky vypadalo. Obrana s výborným brankářem Přikrylem odehrála celkem slušné utkání, bohužel nám místy chybělo víc síly, abychom byli schopni soupeře uhrát a taky zkušenosti, kdy jsme několika zbytečnými fauly pomohli soupeři hrát na naší obranné polovině. Zato útoku utkání vůbec nevyšlo. Po celý zápas jsme měli obrovský problém vstřelit branku, soupeřův gólman Kratochvíl byl k neprostřelení, poté se začali kupit i technické chyby a tak výsledek mluví za vše, poločas 4:8 a konečný výsledek 9:15. Pochvalu si asi jako jediný zaslouží brankář Přikryl, který držel náš tým a hlavně díky němu jsme neprohráli o víc branek.

Sestava: Přikryl, Gasnárek - Krejčík J., Opršál, Šmídek T., Kačeriak, Šmídek D. - Tomašovič (2 branky), Tuška D. (1 branka), Živěla (1 branka), Mrkva (4 branky), Tuška A., Polcar D. (1 branka), Říčánek - trenéři Vlach P., Šmídek D.

Neděle 11.10.2020

TJ Sokol Ostopovice - TJ Pustějov  13:15 (6:6)

Po nepovedeném utkání s Vítkovicemi jsme si chtěli spravit chuť, soupeřem byl Pustějov. Vstup do zápasu nám vyšel a vytvořili jsme si 2 brankový náskok, pak ale přišel pro náš útok v posledních zápasech typický výpadek, který soupeř využil a srovnal na poločasových 6:6. V utkání dominovali opět obě obrany s výborně chytajícími brankáři na obou stranách, na té naší chytal tentokrát Jirka Gasnárek. Do druhé půle jsme nevstoupili dobře, útoku se nedařilo, hrál chaoticky, bez nápadu a podle toho to taky vypadalo, soupeř si vytvořil 3 brankový náskok, který se nám podařilo sice snížit, ale už ne dotáhnout. Útok táhl Zbyňa Tomašovič se 7 brankami, avšak nikdo další se k němu nepřidal, ikdyž šance k tomu byli, opět nás zradila střelba, hlavně z křídel. Utkání hosté dotáhli do vítězného konce 15:13 z jejich pohledu.

Sestava: Gasnárek, Přikryl - Krejčík J., Opršál, Šmídek T., Kačeriak, Šmídek D. - Tomašovič (7 branek), Tuška D. (3 branky), Tuška A. (1 branka), Živěla (2 branky), Mrkva, Říčánek, Polcar D. - trenéři Vlach P., Šmídek D.

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Muži domácí dvojkolo nezvládli a dvakrát prohráli