Prohra Áčka v Dobrušce, důležitá vítězství ostatních týmů proti Jihlavě

18.5.2022

Neděle 15.5.2022

2. liga muži B

Sokol Dobruška - TJ Sokol Ostopovice 20:14 (10:8)

V neděli hodinu před polednem jsme změřili síly s Dobruškou, tedy s týmem, který má ambice postoupit příští rok do 1.ligy. Úvodní minuty se nám povedly, hlavně díky brankáři Přikrylovi jsme vedli o 1-2 branky, útoku se dařilo přehrávat obranu a celkem snadno dávat branky. Pak se začali prosazovat snadno i domácí a začali skóre otáčet, i vinou ukvapené střelby a nedůrazu naší obrany. Poločas tak vyhráli domácí 10:8. Začátek druhého poločasu jsme nezachytili a během 7 minut si soupeř vytvořil rozhodující náskok, který si pohlídal až do konce. Zbytek zápasu se už víceméně dohrával, moc pozitivního pro nás už ale neukázal. Dobruška tak zvítězila 20:14.

Sestava: Přikryl, Berka - Šmídek T., Živěla, Polcar D., Krejčík J. - Krejčík M., Tuška D., Tuška A. Mrkva - trenéři Vlach P., Šmídek D.

JMOP muži

TJ Sokol Ostopovice "B" - SK Autonot Jihlava 11:10 (7:5)

JMOP starší žáci

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava  28:19 (13:12)

JMOP mladší žačky

TJ Sokol Ostopovice "A" - SK Autonot Jihlava  10:7 (4:4)

TJ Sokol Ostopovice "B" - SK Autonot Jihlava  7:13 (1:7)

JMOP mladší žáci

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava 20:1 (10:1)

Děkujeme za fotky panu Petru Dubjakovi.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem příznivcům a fanouškům, kteří došli a podporovali naše týmy. Děkujeme!

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Prohra Áčka v Dobrušce, důležitá vítězství ostatních týmů proti Jihlavě