26.5.2022

22.5.2022

2. liga muži B

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno17:22 (11:14)

V dalším zápase byl naším soupeřem soused z tabulky Draken Brno, takže o motivaci bylo postaráno. Ale na hřišti to tak ze začátku nevypadalo, bohužel brankářům vstup do zápasu nevyšel, dostali jsme spoustu gólů z křídel a ikdyž se útok snažil odpovídat, náskok soupeře, který byl v průběhu až 5 gólů, jsme snížili do poločasu na 3 branky, stav 11:14. Druhá půle se nesla v duchu naší snahy vyrovnat a pokusit se vyhrát, v přemíře snahy, ale vznikaly technické chyby, díky kterým jsme se nedokázali přiblížit na více než 2 branky. Obrana s brankáři se sice v druhé půli zlepšila, ale soupeř si celkem v pohodě vedení uhlídal a v závěru navýšil svůj náskok. Výsledkem je tedy prohra 17:22. Utkání jsme bohužel ztratili v úvodních minutách, snaha zápas otočit byla, ale Draken si to zkušeně pohlídal a nedopustil žádné větší drama.

Sestava: Přikryl, Berka - Krejčík J., Živěla, Šmídek T., Ďásek, Chlup - Krejčík M. (7 branek), Tuška D. (6 branek), Tuška A., Mrkva, Tomašovič (4 branky), Sýs - trenéři Vlach P., Šmídek D.

JMOP muži

TJ Sokol Ostopovice B - Draken Brno B12:16 (6:8)

Starší žáci

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno A15:24 (7:12)

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno B22:23 (12:13)

Mladší žákyně

TJ Sokol Ostopovice A - Draken Brno3:13 (1:6)

TJ Sokol Ostopovice B - Draken Brno10:10 (5:4)

Mladší žáci

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno14:15 (8:9)

Za foto děkujeme panu Petru Dubjakovi.

Závěrem patří velké díky fanouškům, kteří v průběhu tohoto dlouhého házenkářského dne podporovali naše týmy, bohužel na žádné vítězství jsme nedosáhli, což je pro nás zklamání.