Starší žačky
# | Tým | Záp. | V | R | P | Skóre | Body |
1 | TJ Sokol Vracov | 6 | 6 | 0 | 0 | 106 : 54 | 12 |
2 | Draken Brno A | 6 | 5 | 0 | 1 | 113 : 57 | 10 |
3 | TJ Olbramovice A | 6 | 3 | 0 | 3 | 73 : 66 | 6 |
4 | TJ Miroslav | 6 | 3 | 0 | 3 | 75 : 64 | 6 |
5 | SK Autonot Jihlava | 6 | 3 | 0 | 3 | 72 : 86 | 6 |
6
| TJ Sokol Ostopovice
| 6
| 1
| 0
| 5
| 83 : 92
| 2
|
7 | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 0 | 0 | 6 | 10 : 113 | 0 |
Mimo soutěž hrají družstva Drakenu Brno B a TJ Olbramovice B -
jejich výsledky nebudou započítávány do tabulky.
PODZIM
Datum | Čas | Domácí | - | Hosté | Výsledek |
do 30.9.2023 | xx:xx | Draken Brno A | - | Draken Brno B | 20 : 9 |
do 30.9.2023 | xx:xx | TJ Olbramovice A | - | TJ Olbramovice B | 10 : 5 |
10.9.2023
| 10:15
| TJ Miroslav
| -
| TJ Sokol Ostopovice
| 15 : 14
|
10.9.2023 | 9:15 | TJ Jiskra Humpolec | - | TJ Olbramovice A | 2 : 16 |
10.9.2023 | 11:30 | TJ Jiskra Humpolec | - | TJ Olbramovice B | 3 : 6 |
10.9.2023 | 9:00 | Draken Brno A | - | TJ Sokol Vracov | 15 : 18 |
10.9.2023 | 13:15 | Draken Brno B | - | TJ Sokol Vracov | 12 : 13 |
16.9.2023 | 9:30 | TJ Sokol Vracov | - | TJ Miroslav | 15 : 5 |
17.9.2023 | 10:00 | TJ Miroslav | - | Draken Brno A | 10 : 11 |
17.9.2023 | 12:30 | TJ Miroslav | - | Draken Brno B | 11 : 11 |
17.9.2023
| 12:00
| TJ Sokol Ostopovice
| -
| TJ Sokol Vracov
| 13 : 24
|
24.9.2023 | 9:00 | SK Autonot Jihlava | - | TJ Sokol Vracov | 9 : 21 |
24.9.2023
| 16:30
| Draken Brno A
| -
| TJ Sokol Ostopovice
| 21 : 11
|
24.9.2023
| 9:00
| Draken Brno B
| -
| TJ Sokol Ostopovice
| 15 : 15
|
1.10.2023
| 13:15
| TJ Sokol Ostopovice
| -
| TJ Jiskra Humpolec
| 21 : 0
|
1.10.2023 | 10:00 | Draken Brno A | - | SK Autonot Jihlava | 24 : 10 |
1.10.2023 | 12:00 | Draken Brno B | - | SK Autonot Jihlava | 13 : 17 |
7.10.2023 | 11:20 | TJ Olbramovice A | - | SK Autonot Jihlava | 13 : 16 |
7.10.2023 | 12:40 | TJ Olbramovice B | - | SK Autonot Jihlava | 2 : 6 |
7.10.2023 | 11:15 | TJ Miroslav | - | TJ Jiskra Humpolec | 20 : 2 |
8.10.2023 | 16:15 | TJ Jiskra Humpolec | - | TJ Sokol Vracov | 2 : 17 |
8.10.2023 | 11:40 | TJ Olbramovice A | - | Draken Brno A | 5 : 15 |
8.10.2023 | 14:40 | TJ Olbramovice A | - | Draken Brno B | 17 : 9 |
8.10.2023 | 15:40 | TJ Olbramovice B | - | Draken Brno A | 2 : 20 |
8.10.2023 | 12:40 | TJ Olbramovice B | - | Draken Brno B | 8 : 16 |
8.10.2023
| 12:00
| SK Autonot Jihlava
| -
| TJ Sokol Ostopovice
| 12 : 10
|
15.10.2023 | 8:50 | TJ Olbramovice A | - | TJ Miroslav | 9 : 8 |
15.10.2023 | 12:30 | TJ Olbramovice B | - | TJ Miroslav | 4 : 13 |
15.10.2023 | 9:00 | TJ Jiskra Humpolec | - | SK Autonot Jihlava | 1 : 12 |
22.10.2023
| 12:00
| TJ Sokol Ostopovice
| -
| TJ Olbramovice A
| 14 : 20
|
22.10.2023
| 13:30
| TJ Sokol Ostopovice
| | TJ Olbramovice B
| 9 : 9 |
22.10.2023 | 13:15 | Draken Brno A | - | TJ Jiskra Humpolec | 27 : 3 |
22.10.2023 | 16:30 | Draken Brno B | - | TJ Jiskra Humpolec | 21 : 5 |
29.10.2023 | 12:00 | SK Autonot Jihlava | - | TJ Miroslav | 13 : 17 |
29.10.2023 | 9:15 | TJ Sokol Vracov | - | TJ Olbramovice A | 11 : 10 |
29.10.2023 | 14:45 | TJ Sokol Vracov | - | TJ Olbramovice B | 25 : 6 |
JARO