Těsná prohra mužů v Humpolci, remíza starších žaček

16.9.2018

Neděle 16.9.2018

2. liga muži

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice 13:12 (9:6)

V dalším utkání jsme se představili na hřišti v Humpolci. První půle byla herně vyrovnaná, bohužel naše obrana obdržela několik jednoduchých branek, u kterých pokaždé nemá jeden z obrany či v bráně čisté svědomí. V útoku byl obrovský problém vstřelit branku, nedrželi jsme se před zápasem domluvené taktiky, což se ukázalo, v 25. minuté jsme prohrávali 8:3, v závěru půlky jsme ještě stačili korigovat na 9:6. V druhé půlce jsme postupně stahovali náskok soupeře, obrana podpořená zákroky brankáře Pospíšila se zvedla, několikrát jsme dokázali zblokovat střelbu soupeře, vybojovat míče po technických chybách soupeře, avšak kluci v útoku dnes neměli střelecké štěstí, k tomu několik ztrát při rozehrávce v útoku, takže bylo zaděláno na drama, 2x jsme v zápase dokázali srovnat, ale poslední útok, který trval téměř 5 minut, měli na starost domácí, kteří to zvládli uhrát až do konce, když si vybojovali trest ze středu v posledních vteřinách hry. Ten se jim pro nás bohužel podařilo proměnit a dokázali tak vyhrát 13:12.
Dnešní utkání bylo úplně jiné než předchozí zápasy, které jsme odehráli, pro náš tým je důležité, že se chytla obrana s brankáři, navázali tak na závěr utkání z minulého kola, škoda jen laciných branek z první půle, naopak dnešní zápas nesedl útoku, kdy se nehrálo, co se mělo, zbytečně se to ze začátku strhávalo, z následných trestů se branky nedávaly, v druhé půli jsme najednou zjistili, že co se hodí na zem je gól, a tím jsme zápas zdramatizovali. Soupeř byl v druhé půli v útoku téměř neškodný, přesto dovedl zápas k vítězství. Zápas jsme si prohráli v první půli, což nás mrzí, jednou z pozitivních věcí je, že jsme v utkání téměř eliminovali emoce, i když to místy bylo velmi těžké, kdy některé situace byly/nebyly posouzeny, tak jak měly.

Sestava: Pospíšil, Přikryl - Krejčík J., Fanta, Krejčík T., Musil, Šmídek T. - Krejčík M. (3 branky), Polcar J. (7 branek), Bládek, Šmídek D. (2 branky) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

Starší žačky

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice 14:14 (6:6)

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Těsná prohra mužů v Humpolci, remíza starších žaček