Vítězné domácí dvojkolo pro muže, výsledky žactva s Vracovem

20.9.2023

Sobota 16.9.2023

2. liga muži

TJ Sokol Ostopovice - SK Studénka   16:15 (12:9)

Sestava: Přikryl, Berka - Krejčík J., Živěla, Šmídek T., Chaloupka - Krejčík M. (5 branek), Tuška D. (5 branek), Tuška A. (4 branky), Šmídek J. (1 branka), Polcar (1 branka), Zerák - trenéři Šmídek D., Vlach P.

Prvním soupeřem na domácím hřišti byla v sobotu Studénka. Tým, který po 5 letech spadl z 1. ligy, byl pro nás velkou výzvou, když přesvědčivě vyhrál své první 2 zápasy. Podle toho vypadala i naše hra v první půli, kdy jsme si rychlou kombinační hrou vytvářeli gólové posty, které jsme neměli problém proměnit - v první půli se trefilo hned 5 různých útočníků. Obrana se v první půli trochu hledala, ale i tak jsme dokázali první poločas vyhrát 12:9. V druhé půli nastala velmi podobná situace jako minulý týden na NHáčku, v útoku jsme přestali hrát naši hru, trochu jsme zpomalili a nedodržovali správně náběhy, díky tomu jsme začali mít obrovské problémy se prosadit proti zlepšené obraně a brankáři soupeře. Studénka začala srovnávat hru a náš náskok se pomalu ale jistě vytrácel. V 23. minutě Studénka srovnává a opět tu bylo drama až do konce. Cca 4 minuty před koncem jsme vstřelili vítěznou branku, ale závěr byl velmi divoký, když proběhlo dohromady snad 6 útoků. Štěstí však stálo tentokrát na naší straně a my vítězství udrželi a připsali si důležité vítězství 16:15.

Po pěkné první půli jsme mohli soupeře definitivně zlomit na začátku druhé půle, vedli jsme o 4 branky a další šance jsme si vytvořili, ale jejich neproměnění změnilo průběh zápasu, rozmanitost našeho útoku se vytratila a útočníci měli obrovský problém se prosadit, naštěstí pro nás, obrana odehrála druhou půli lépe než první, hlavně brankář Přikryl se rozchytal, což byl důležitý moment zápasu. Zápas jsme vybojovali a připsali si důležité dva body.

Neděle 17.9.2023

TJ Sokol Ostopovice - TJ Pustějov   22:15 (8:6)

Sestava: Přikryl, Berka - Krejčík J., Živěla, Šmídek T., Chaloupka - Krejčík M. (10 branek), Tuška D. (3 branky), Tuška A. (1 branka), Šmídek J. (3 branky), Polcar (1 branka), Zerák (4 branky) - trenéři Šmídek D., Vlach P.

V neděli byl naším soupeřem Pustějov. Prvních 15 minut se oba týmy prostřídaly ve vedení, nejprve jsme vedli my, poté soupeř překlopil vedení na svoji stranu. Pak ale brankář Přikryl s obranou doslova zavřel bránu a my si vybudovali 2 brankový náskok do konce poločasu 8:6. Otázkou teď bylo, jestli opět nenastane výpadek, který nás potkal v minulých zápasech. Častější rotací útočníků a udržení našeho tempa jsme dali jasnou odpověď, že dnes žádné drama nedopustíme. Po 12. minutách druhé půlky svítilo na ukazateli skóre 15:9, my hráli na obou koncích hřiště v pohodě, tudíž o vítězství bylo rozhodnuto. Kombinační hrou, rychlými náběhy a přihrávky jsem v útoku přehrávali soupeře ať už byl na hřišti kdokoli z našich, vzadu pak zářil gólman Přikryl, který navázal na výkony ze soboty. I přes prostřídání mladších hráčů úroveň hry neklesla, každý měl svoji chvilku slávy a společně jsme došli k vítězství 22:15.

Důležitými momenty tohoto zápasu byly zaprvé jistota v bráně a za druhé udržení tempa v útoku díky častější rotaci všech útočníků (v dnešním zápase skórovali všichni útočníci) a tudíž byl prostor k vydechnutí klíčovým hráčům, což v sobotu nebylo. Za tento zápas zaslouží pochvalu celý tým, hlavně ale brankář Přikryl, poté útočníci Matěj Krejčík s 10 brankami a Honza Zerák, který i přes menší počet odehraných minut vstřelil hned 4 branky. Tím hlavním jsou však 4 body do tabulky, o další body budeme bojovat tuto neděli v Podhorním Újezdě, který jako nováček vede momentálně tabulku bez ztráty bodu a má suverénně nejlepší útok v lize, takže uvidíme, jak se s touto výzvou popereme. Závěrem jako obvykle velké díky všem fanouškům a fanynkám, kteří přišli o víkendu naše týmy podpořit, začíná Vás chodit čím dál více, čehož si velmi ceníme. Děkujeme!

JMOP mladší žáci

TJ Sokol Ostopovice - TJ Sokol Vracov   2:11 (2:7)

JMOP starší žáci

TJ Sokol Ostopovice - TJ Sokol Vracov   23:9 (11:5)

JMOP starší žákyně

TJ Sokol Ostopovice - TJ Sokol Vracov   13:24 (6:12)

JMOP mladší žákyně

TJ Sokol Ostopovice - TJ Sokol Vracov   15:18 (7:8)

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Vítězné domácí dvojkolo pro muže, výsledky žactva s Vracovem