Vstup do ligy mužům vyšel, výsledky našich týmů z MČR a PČR 2020

7.9.2020

Vstup do ligy mužům vyšel, výsledky našich týmů z MČR a PČR 2020

TJ Sokol Ostopovice - TJ Sokol Osek nad Bečvou 26:18 (14:8)

Po koronavirové pauze se opět rozběhla 2. liga mužů a naším prvním soupeřem byl Osek nad Bečvou. Vstup do zápasu nám vyšel, velmi rychle jsme si vytvořili 2 brankový náskok, o který jsme ale přišli. Náskok jsme si vytvořili až v poslední desetiminutovce první půle, kdy obrana obdržela jen 2 branky, naopak útok skóroval hned sedmkrát. Půlku jsme tak vyhráli 14:8. Slušně rozjetý zápas se ale začal dramatizovat, když jsme dostali v úvodu druhé půle dostali 4 rychlé a laciné branky, a tak došlo ke změnám v obraně. Náš náskok se ztenčil na 3 branky, ale poté jsme opět začali hrát a zápas kontrolovat. Úvodní zápas jsme nakonec zvládli, celkem pěkně jsme si zastříleli a hlavně vyhráli 26:18.

V tomto zápase zahrál velmi dobře útok, vysoká přesnost střelby a minimum ztrát vedlo k nastřílení tolika branek, kombinační hrou jsme si vytvářeli ideální střelecké posty, ze kterých byly branky nebo tresty, které se nám také proměňovat. Střelecky se dařilo Matějovi Krejčíkovi s 11 brankami a Zbyňovi Tomašovičovi s 9 brankami. Obrana ve složení Krejčík J., Opršál, Šmídek T. v bráně s pozorně chytajícím Gasnárkem střídala lepší pasáže s těmi horšími, několikrát dokázala zavřít bránu, pak ale naopak dostávala zbytečné branky z nepozornosti a nedůrazu. Z obrany bych chtěl vyzdvihnout hlavně výkon Kuby Opršála, který ještě minulý týden odehrál Pohár ČR dorostenců v Chomutově a teď už hrál od začátku v lize. Závěrem bych chtěl tradičně poděkovat našim příznivcům za podporu a na dalším zápase naviděnou.

Sestava: Gasnárek, Přikryl - Krejčík J., Opršál, Šmídek T., Šmídek D., Kačeriak - Krejčík M. (11 branek), Tuška D. (4 branky), Živěla (1 branka), Tomašovič (9 branek), Tuška A. (1 branka), Polcar D. - Vlach P., Šmídek D.

MČR mladších žáků v Dobrušce

TJ Sokol Ostopovice - SK Studénka 9:16
TJ Sokol Ostopovice - TJ Šroubárna Žatec 8:8
Sokol Dobruška - TJ Sokol Ostopovice 11:12
TJ Sokol Ostopovice - TJ Sokol Kyšice 5:18
TJ Avia Čakovice - TJ Sokol Ostopovice 21:4

Konečná tabulka

1. TJ Sokol Kyšice 10b
2. TJ Avia Čakovice 7b
3. SK Studénka 6b
4. TJ Sokol Ostopovice 3b
5. Sokol Dorbuška 2b
6. TJ Š. Žatec 2b

PČR dorostenců v Chomutově

TJ Sokol Ostopovice - TJ Sokol Osek nad Bečvou 13:15 (7:7)
TJ Sokol Ostopovice - KNH Chomutov 11:15 (7:10)
Sokol Bakov nad Jizerou - TJ Sokol Ostopovice 11:9 (5:6)
TJ Sokol Ostopovice - Sokol Dobruška 26:16 (13:9)
TJ Plzeň-Újezd - TJ Sokol Ostopovice 14:21 (11:12)

Konečná tabulka

1. KNH Chomutov 8b
2. Sokol Bakov n/J 7b
3. TJ Sokol Osek n/B 6b
4. TJ Plzeň-Újezd 5b
5. TJ Sokol Ostopovice 4b
6. Sokol Dobruška 0b

Nejlepším brankářem celého turnaje se stal náš David Berka.

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Vstup do ligy mužům vyšel, výsledky našich týmů z MČR a PČR 2020