Výhry kluků proti 1.NH Brno, minulý týden holky prohráli v Miroslavi

dorostenci

TJ Sokol Ostopovice - 1. NH Brno 21:20 (10:14)

starší žáci

TJ Sokol Ostopovice - 1. NH Brno 15:7 (4:3)

V sobotu naši starší žáci zakončili podzimní část sezóny zápasem opět na domácí půdě a to proti NHčku, Před naším zápasem hráli mladší a všichni naši starší žáci hráli po zápase i za dorost. Z mladších žáků nás doplnili Adam s Honzou a poprvé i Pepík do brány.

V první půli to pro náš útok nevypadalo vůbec dobře, kluci dělali hodně technických chyb, nedařila se jim střelba. Naštěstí zahrála výborně naše obrana ve složení Honza, Lukáš a Míša a v brance jim kryl záda Berys. Co neokryly obránci, to vychytal Berys a díky tomu vyšel poločas těsně 4:3 pro nás.

O poločase jsme jim promluvili do duše a a druhá půle už pro nás vypadal o poznání lepší, technických chyb měl sice útok stejně, obraně ani brankáři se několikrát nepodařilo správnou nahrávkou poslat naše útočníky do rychlého zakončení a když už se to podařilo, tak jsme nedokázali zakončit úspěšnou střelbou. Pozitivní je, že každý útočník si dal aspoň jednoho góla a na posledních pár minut mohl poprvé za poslední dva a půl roku dobrovolně opustit bránu a prvně za nás chytal Pepík, sice ze tří střel dostal dvě brány, ale věříme, že bude platnou posilou a příští sezónu nahradí plnohodnotně Beryse, který za starší žáky tuto sezónu končí. Také naše již stabilní dvě posily – Honza a Adam si v druhé půli druhého poločasu mohli zahrát, ikdyž Honza v útoku se střídal už od poloviny prvního poločasu se svými staršími spoluhráči.

Chtěl bych všechny vyzdvihnout, hlavně obranou část, která hrála podle mě z celého podzimu nejlépe a i útok, který se do druhé půle výrazně zlepšil ve své koncovce.

Teď nás čeká zimní příprava, doufáme, že účast bude tak jako za celý podzim minimálně stejná (souhrn účasti všech hráčů je krásných 94,5%)

Za zimu pojedeme minimálně na dva turnaje ZHP, a to 14. prosince v bohunické hale a 11. ledna ve sportovní hale v Jihlavě. Věříme, že pojedeme v plné sestavě minimálně deseti hráčů a vybojujeme si postup na finále ZHP.

Také bych chtěl za všechny moc poděkovat všem rodičům a fanoušků, kteří nás celý podzim podporovali, na jaře hrajeme všechny zápasy na hřištích soupeře, ale věříme, že i tam si najdete cestu k podpoře.

Na Ostopovické stránky jsme doplnili aktuální sestavu a fotku – „sekce o oddílu – starší žáci“

Sestava: David Berka, Josef Tomeček {mladší žák} – Jan Kačeriak, Lukáš Chlup, Michal Petráš, Adam Trčka {mladší žák} – Daniel Říčánek (8), Adam Pražák (3), Filip Dejl (3), Jan Zerák (1) {mladší žák} / trenéři Pavel Krejčík a M.n.h. Jan Musil

mladší žáci

TJ Sokol Ostopovice - 1. NH Brno 12:7 (5:1)

neděle 20.10.2019

starší žačky

TJ Miroslav - TJ Sokol Ostopovice 21:7 (11:3)

Sestava: Zeráková, Matoušková - Glozová, Štěpánková, Martinů, Doležilová, Pražáková - Syrová (1 branka), Tomašovičová (3 branky), Chaloupková (3 branky), Dejlová, Nezvalová
Trenéři: Tománek, Vlach L.

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Výhry kluků proti 1.NH Brno, minulý týden holky prohráli v Miroslavi