Z venkovních zápasů muži "A" získali 2 body, ostatní výsledky z víkendu

1.10.2020

26.9.2020

2. liga muži

1. NH Brno - TJ Sokol Ostopovice 15:16 (8:8)

V předehrávce 10. kola jsme se představili na hřišti dalšího brněnského celku a to 1. NH Brno. Hrálo se za deště a pěkné zimy, což dělalo problémy oběma týmům a mnoho pohledných akcí k vidění nebylo. Začátek zápasu se nám povedl, rychle jsme vedli 3:1, pak jsme ale přestali hrát vepředu, začali jsme se soupeřem rvát a nehráli naši kombinační házenou, soupeř tak srovnal skóre i hru. Do konce první půlky se tak oba týmy přetahovali o vedení, poločas nakonec skončil remízou 8:8. I úvod druhého poločasu se nám podařil, postupně jsme si hlavně díky Zbyňovi Tomašovičovi vytvořili až 3 brankový náskok, o ten jsme pak ale přišli, zejména díky špatné míčovce a ukvapené střelbě, opět jsme nedali skoro 15 minut gól a soupeř srovnal. Z následného útoku jsme dokázali odpovědět, takže jsme zhruba 2 minuty před koncem vedli, NHčko poté mělo prostor zápas srovnat, ale ztrátou míče se o tuto šanci připravili a my zápas dovedli do vítězného konce 16:15.

To hlavní z tohoto zápasu jsou 2 body do tabulky, výkon a předvedená hra měla k ideálu hooodně daleko, pochvalu zaslouží určitě Zbyňa Tomašovič s 9 brankami, ostatním se tolik nedařilo, spíše se trápili. Mile nás překvapila velká účast našich fanoušků, kteří v deštivém počasí neváhali a přijeli nás podpořit ve velké skupině, za což jim patří velké díky.

Sestava: Gasnárek, Přikryl - Krejčík J., Opršál, Šmídek T., Kačeriak, Šmídek D. - Tomašovič (9 branek), Krejčík M. (3 branky), Mrkva, Polcar J. (4 branky), Polcar D., Říčánek - trenéři Vlach P., Šmídek D.

JMOP starší žáci

1. NH Brno - TJ Sokol Ostopovice 18:17

JMOP dorostenci

1. NH Brno - TJ Sokol Ostopovice 5:16 (2:7)

Naši dorostenci odehráli svůj první zápas a s přehledem ho zvládli. V sestavě chyběli 2 útočníci a 1 obránce, doplnili nás tak starší žáci. Od začátku jsme dominovali, útok si dělal se soupeřem, co chtěl, obrana pak pečlivě bránila a nepouštěla útočníky do vyložených šancí, když už něco prošlo, brankář Berys to pochytal. V druhé půli jsme pak střídali a zkoušeli hrát na krásu. Povedlo se zahrát několikrát falešné křídlo a skórovat tak mohl i Honza Kačeriak. Utkání jsme zvládli vítězně a nikdo se nezranil, což bylo to hlavní.

Sestava: Berka - Kačeriak (3 branky), Petráš, Chlup, Trčka - Polcar D. (6 branek), Říčánek (5 branek), Pražák (2 branky) - trenéři Krejčík J., Krejčík M., Šmídek T.

28.9.2020

Sokol Dobruška - TJ Sokol Ostopovice 27:16 (16:10)

Na státní svátek jsme jeli odehrát další zápas, tentokrát do Dobrušky. S domácími jsme drželi krok jen v úvodních minutách zápasu, poté domácí začali hojně využívat svoji silnou zbraň - rychlé protiútoky, na které jsme nenašli za celý zápas odpověď, k tomu přidáme nedostatečné nasazení a důraz, a to se pak hraje špatně. V útoku jsme se snažili, ale soupeřova obrana, velmi dobře hrající, nám toho moc nepovolila, když k tomu přidáme několik laciných ztrát, které ihned vedly k protiútokům a jednoduchým gólům v naší síti, nelze se divit, že už v poločase bylo po zápase, půlka 16:10 pro domácí. Druhá půle se pouze dohrávala, v útoku dostali prostor všichni kluci, kteří jeli, ti se sice snažili a bojovali (Martin Živěla 5 branek, David Polcar 4 branky), ale na v pohodě hrající domácí to nestačilo a na výsledek už vůbec ne. Bez zápalu a chuti porvat se a vyhrát zkrátka venku nemůžeme uspět, což se potvrdilo. Tento zápas byl pro nás hodně špatný, hráli jsme to, co nám soupeř dovolil a umožnil. Nám nezbývá než se ponaučit z chyb a připravit se na další zápasy. Konečný výsledek 27:16 pro Dobrušku.

Sestava: Přikryl, Gasnárek - Krejčík J., Opršál, Šmídek T., Šmídek D. - Tomašovič (6 branek), Krejčík M., Mrkva (1 branka), Živěla (5 branek), Polcar D. (4 branky) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

JMOP mladší žačky

TJ Olbramovice - TJ Sokol Ostopovice 22:8 (10:4)

Sestava: Ďásková - Pražáková, Sýsová, Hlubinková, Tománková - Nezvalová (8 branek), Dejlová, Janatová
Trenéři: Ďásek, Tománek

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Z venkovních zápasů muži "A" získali 2 body, ostatní výsledky z víkendu