1.10.2018

2. liga muži B

Sobota 29.9.2018

TJ Sokol Osek nad Bečvou - TJ Sokol Ostopovice 15:11 (8:5)

V dalším zápase jsme se představili v Oseku, v bráně se poprvé představil Jirka Gasnárek, který je u nás na hostování z Vracova, a hned nás několika zákroky v úvodu podržel. První půle, vlastně i celý zápas to byl hlavně velký boj v útoku, kluci zápas odehráli ve 3 lidech, snažili jsme se hrát hlavně do křídel, což vycházelo, ale soupeři se tyto naše šance dařilo ubránit. Naše obrana nehrála zas tak špatně, získala několik míčů, hlavně po zákrocích Jirky Gasnárka v bráně, přesto střelecké trápení v útoku způsobilo, že si Osek vytvořil do poločasu náskok 8:5. Vstup do druhé půle nám vyšel náramně, dokázali jsme srovnat na 8:8, poté jsme měli i několik útoků na to dostat se do vedení. To se vinou technických chyb a hlavně nepřesné střelby z vyložených pozic nepovedlo, soupeř potom získal vedení a postupně ho navýšil na konečných 15:11.
Zápas to byl vyrovnaný, ale více za vítězstvím šli domácí. My jsme se snažili, ale hrát zápas na 3 lidi v útoku se nedá, litovat můžeme hned několika technických chyb a nepřesné střelby.

Sestava: Gasnárek, Přikryl - Krejčík J., Musil, Krejčík T., Fanta, Šmídek T., Opršál - Krejčík M. (7 branek), Bládek (3 branky), Tuška (1 branka) - trenér Šmídek D.

Neděle 30.9.2018

TJ Sokol Stará Ves nad Ondřejnicí - TJ Sokol Ostopovice 15:15 (8:8)

V nedělním zápase jsme hráli na hřišti ve Staré Vsi nad Ondřejnicí. První poločas nám vyšel celkem dobře, obrana s Jirkou Gasnárkem v bráně hrála koncentrovaně, dařilo se blokovat a získávat tak balóny. Klukům v útoku se podařilo prvních 20 minut, i přes zbytečné ztráty, celkem jednoduše skórovat, poté se od nás střelecké štěstí odvrátilo a hosté toho využili, z našeho 3 brankového náskoku najednou byla remíza, když domácí zrychlili přechod do útoku. Půlka tedy 8:8. V druhé půlce to byl obrovský boj. Stará Ves si udržovala 1 brankový náskok, který se nám dařilo hned z protiútoku smazat. V 10. minutě ale domácí dokázali vstřelit 2 branky po sobě a zase nám utéct. V té chvíli přišla změna v bráně a nás to nakoplo. Dokázali jsme zápas herně i výsledkově srovnat, dostali jsme se dokonce i do 1 brankového vedení, které jsme ale neudrželi. V 25. minutě jsme obdrželi branku na 15:15 a tak i zápas skončil. Oba týmy měli v posledních minutách několik šancí dostat se do vedení, ale brankáři své týmy podrželi, zejména ten náš Pavel Pospíšil, když chytil několik trestů ze středu brankoviště. Z tohoto zápasu tak bereme vybojovaný bod, kterého si ceníme.

Sestava: Gasnárek, Pospíšil - Krejčík J., Musil, Fanta, Šmídek T. - Krejčík M. (11 branek), Tuška D. (4 branky), Bládek, Šmídek D., Tuška A. - trenéři Vlach P., Šmídek D.