Začala 2. liga, muži v prvním kole prohráli v Pustějově

7.9.2022

Neděle 4.9.2022

2. liga muži

TJ Pustějov - TJ Sokol Ostopovice         16:15 (5:8)

Sestava: Přikryl, Berka - Krejčík J., Živěla, Polcar D., Šmídek T. - Krejčík M. (10 branek), Tuška D. (3 branky), Tuška A. (2 branky), Šmídek J. - Vlach P., Šmídek D.

V neděli jsme zahájili nový ligový ročník zápasem v Pustějově. V úvodních minutách padly rychle 2 branky na obou stranách, ve zbytku prvního poločasu už ale moc branek nepadlo. Naše obrana v čele s výborně chytajícím Přikrylem dostala do konce poločasu už jen 3 branky, útok tak měl prostor budovat náskok, ale místy zbrklými přihrávkami se nám podařilo získat jen 3 brankový rozdíl, což se ukázalo jako málo, poločas 8:5 pro nás. Druhá půle se nám totiž moc nepovedla, Pustějov na začátku rychle srovnal skóre, my jsme sice ještě odskočili na rozdíl 2 branek, ale posledních 10 minut to byl už zmar, obrana přestala fungovat, zmizela pozornost a důraz, i útok se velmi trápil, sice jsme si vybojovali trestné hody, ale nic z toho nebylo, byl vidět strach vystřelit, udělat něco překvapivého a poté nervozita. Zápas jsme nakonec ztratili díky gólu v posledních vteřinách a domů odjeli s prohrou 16:15. V tomto zápase byla škoda zbytečných ztrát v rozehrávce v útoku, hlavně v první půli, kdy jsme si mohli vytvořit větší náskok, v druhé půli pak domluva a dodržování domluveného v útoku a zatřetí ztráta koncentrace a důrazu v obraně ke konci druhého poločasu. Každopádně díky fanouškům, kteří dojeli i Pustějova nás podpořit.

Odčinit prohru z prvního kola můžeme již tento víkend, kdy nás čeká domácí dvojkolo. Na našem hřišti se postupně představí v sobotu nováček Stará ves nad Ondřejnicí a v neděli SSK Vítkovice.

Jihomoravská soutěž pak pro naše týmy startuje příští týden 18. září, kdy k nám dorazí týmy z Humpolce.

Budeme rádi, když dorazíte a podpoříte nás.

TJ Sokol Ostopovice > Aktuální > Začala 2. liga, muži v prvním kole prohráli v Pustějově