Aktuální zprávy TJ Sokol Ostopovice

Aktuální
 
Aktuální informace k dohrání soutěží

Zdravím příznivce ostopovické házené, více

13.10.2020 Muži domácí dvojkolo nezvládli a dvakrát prohráli

2. liga muži B více

8.10.2020 Muži A po prohraném venkovním dvojkole neuspěli ani doma, Béčko i dorostenci remizovali

neděle 6.10.2019

2. liga muži

TJ Sokol Ostopovice - KNH MS Brno 17:19 (8:12)


Naším dalším soupeřem byla Moravská Slávie Brno. Po špatném výkonu obrany ve venkovním dvojkolo jsme udělali dvě změny, z našeho B-týmu přišel pomoci Martin Ďásek, na kraji se poprvé v základu představil Tomáš Šmídek. Ze začátku zápasu jsme si udržovali jedno gólový náskok, když branky dával hlavně Adam Tuška, náskok se ale velmi rychle vypařil, po našich chybách v útoku v přihrávkách a mizerné střelbě se po rychlém přechodu Morenda dostala do vedení 2-3 branek. Hra se poté vyrovnala, náš útok se chytil a začal se prosazovat, přesto jsme poločas prohráli 8:12. V druhé půli jsme se od začátku snažili zápas vyrovnat, v 10. minutě druhé půle jsme soupeře stáhli na jednu branku, když se obraně podařilo získat pár míčů a brankář Přikryl pochytal několik střel. Pak jsme ale v rozmezí 5 minut dostali 4 branky a dali jen 3 a soupeř tak znovu odskočil. Ikdyž jsme pak od 23. minuty nedostali gól, k ničemu nám to nebylo, náš útok měl bohužel obrovský problém s hostujícím brankářem a my tak prohráli 17:19.
Z posledních 6 zápasů jsme dokázali získat pouze 1 bod, což je málo, šanci napravit to budeme mít už teď v sobotu a neděli, kdy přivítáme nejprve Pustějov, poté Osek nad Bečvou.

Sestava: Gasnárek, Přikryl - Krejčík J., Ďásek, Šmídek T., Fanta, Šmídek D. - Krejčík M. (4 branky), Tuška D. (4 branky), Tuška A. (3 branky), Tomašovič (4 branky), Bládek (1 branka), Živěla (1 branka) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

JMOP muži

TJ Sokol Ostopovice "B" - KNH MS Brno "B" 17:17 (8:8)


U letos posledního zápasu za přítomnosti chladného podzimního počasí nastoupily družstva Ostopovice Bé a MS Brno B. I tohle, v pořadí již čtvrté utkání, bylo od začátku téměř vyrovnané. Chvíly vedly Ostopky, po pár minutách zase hosté a napětí této velmi bojovné hry opět přilákalo slušný počet diváků. Poločas skončil 8:8. Za domácí družstvo se v útoku vystřídali Chaloupka, Sýs, Havlík, Tománek, Rjabuchin a posila z Áčka Bládek. Brankoviště tentokrát střežili po většinu času Krupka, Ďásek, Musil Z. a v úvodu i Fanta a Méďa, který se věnuje trenérství. V bráně Pospíšil a na střídačce připravený Dilhof. Zápas se dostával postupně do obrátek. Posledních asi 10 vteřin do konce prohrávaly Ostopovice o jednu branku. To ovšem domácí Bééčko vůbec nerozhodilo a šetrným způsobem bez faulu odebralo v posledním útoku balón a od gólmana přes obranu prošla nahrávka až dopředu na Tománka, který dvě vtěřiny před hvizdem vystřelil z zhruba 15 metrů a trefil vyrovnávací góól. Střela překvapila nejen mladého gólmana Slávie, ale i samotného Tománka a v podstatě všechny přítomné. Zápas se dohrál za stavu 17 : 17 a domácí Béčko má tak dohromady krásné dva podzimní body. Děkujeme všem a těšíme se na jarní zápasy.

Dorostenci

TJ Sokol Ostopovice - KNH MS Brno 26:26 (14:13)


sobota 28.9.2019

2. liga muži

SSK Vítkovice - TJ Sokol Ostopovice 18:16 (9:8)


V rámci venkovního dvojkola jsme se vydali na Ostravsko, nejprve jsme se představili ve Vítkovicích. Začátek zápasu byl brankově chudý, oba útoky se nedokázaly prosazovat, proto byl po 15. minutách stav 4:3 pro domácí. Poté se útoky střelecky trochu zvedly, přesto mnoho branek nepadlo, pro nás bylo důležité, že náskok Vítkovic byl do poločasu jen jednobrankový 9:8, nás může mrzet začátek poločasu, kdy jsme nevyužili několik nadějných šancí. druhý poločas ovšem domácí zabrali a začali svůj náskok navyšovat, i díky výpadku našeho útoku, který za úvodních 10 minut poločasu jeden gól. Takový to náskok už si hosté pohlídali, my jsme v závěru zrychleným přechodem a hrou na risk už jen snížili na konečných 18:16 pro domácí.

Sestava: Gasnárek, Přikryl - Krejčík J., Fanta, Šmídek D., Šmídek T., Opršál - Krejčík M. (8 branek), Tuška D. (6 branek), Bládek, Tuška A. (1 branka), Živěla (1 branka) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

neděle 29.9.2019

2. liga muži

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - TJ Sokol Ostopovice 28:24 (15:15)


Druhým soupeřem byla v neděli Stará Ves nad Ondřejnicí. Úkol byl před zápasem jasný, zisk dvou bodů, úvod zápasu podle toho taky vypadal, rychle jsme si vytvořili dvou brankový náskok, ale pak přišli zbytečné ztráty v přihrávkách, soupeř z rychlých protiútoků srovnal, poté nastala gólová přestřelka, která se zastavila poločasovým hvizdem a na ukazateli skóre byl výsledek 15:15. Druhý poločas navazoval na ten první, útoky si dělali, co chtěli, my jsme ale měli výhodu jedné branky, ale navýšit se nám náskok nepovedlo, ikdyž jsme k tomu měli hned několik příležitostí, místo toho jsme znervózněli, začali chybovat i v útoku a Stará Ves zápas postupně otočila a zvítězila. Konečný stav 28:24 pro domácí.

Sestava: Gasnárek, Přikryl - Krejčík J., Šmídek D., Fanta, Šmídek T., Opršál - Krejčík M. (9 branek), Tuška D. (8 branek), Tuška A. (4 branky), Bládek (2 branky), Živěla (1 branka) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

Starší žačky

TJ Olbramovice "A" - TJ Sokol Ostopovice 11:13 (2:8)
TJ Olbramovice "B" - TJ Sokol Ostopovice 7:7 (5:2)


Sestava: Zeráková, Matoušková - Glozová, Štěpánková, Martinů, Chaloupková, Pražáková - Syrová (2+1 branky), Tomašovičová (3+1 branek), Kondvárová (8+5 branek), Dejlová, Nezvalová
Trenéři: Tománek, Vlach L. více

1.10.2020 Z venkovních zápasů muži "A" získali 2 body, ostatní výsledky z víkendu


26.9.2020

2. liga muži

1. NH Brno - TJ Sokol Ostopovice 15:16 (8:8)


V předehrávce 10. kola jsme se představili na hřišti dalšího brněnského celku a to 1. NH Brno. Hrálo se za deště a pěkné zimy, což dělalo problémy oběma týmům a mnoho pohledných akcí k vidění nebylo. Začátek zápasu se nám povedl, rychle jsme vedli 3:1, pak jsme ale přestali hrát vepředu, začali jsme se soupeřem rvát a nehráli naši kombinační házenou, soupeř tak srovnal skóre i hru. Do konce první půlky se tak oba týmy přetahovali o vedení, poločas nakonec skončil remízou 8:8. I úvod druhého poločasu se nám podařil, postupně jsme si hlavně díky Zbyňovi Tomašovičovi vytvořili až 3 brankový náskok, o ten jsme pak ale přišli, zejména díky špatné míčovce a ukvapené střelbě, opět jsme nedali skoro 15 minut gól a soupeř srovnal. Z následného útoku jsme dokázali odpovědět, takže jsme zhruba 2 minuty před koncem vedli, NHčko poté mělo prostor zápas srovnat, ale ztrátou míče se o tuto šanci připravili a my zápas dovedli do vítězného konce 16:15.

To hlavní z tohoto zápasu jsou 2 body do tabulky, výkon a předvedená hra měla k ideálu hooodně daleko, pochvalu zaslouží určitě Zbyňa Tomašovič s 9 brankami, ostatním se tolik nedařilo, spíše se trápili. Mile nás překvapila velká účast našich fanoušků, kteří v deštivém počasí neváhali a přijeli nás podpořit ve velké skupině, za což jim patří velké díky.

Sestava: Gasnárek, Přikryl - Krejčík J., Opršál, Šmídek T., Kačeriak, Šmídek D. - Tomašovič (9 branek), Krejčík M. (3 branky), Mrkva, Polcar J. (4 branky), Polcar D., Říčánek - trenéři Vlach P., Šmídek D.

JMOP starší žáci

1. NH Brno - TJ Sokol Ostopovice 18:17

JMOP dorostenci

1. NH Brno - TJ Sokol Ostopovice 5:16 (2:7)


Naši dorostenci odehráli svůj první zápas a s přehledem ho zvládli. V sestavě chyběli 2 útočníci a 1 obránce, doplnili nás tak starší žáci. Od začátku jsme dominovali, útok si dělal se soupeřem, co chtěl, obrana pak pečlivě bránila a nepouštěla útočníky do vyložených šancí, když už něco prošlo, brankář Berys to pochytal. V druhé půli jsme pak střídali a zkoušeli hrát na krásu. Povedlo se zahrát několikrát falešné křídlo a skórovat tak mohl i Honza Kačeriak. Utkání jsme zvládli vítězně a nikdo se nezranil, což bylo to hlavní.

Sestava: Berka - Kačeriak (3 branky), Petráš, Chlup, Trčka - Polcar D. (6 branek), Říčánek (5 branek), Pražák (2 branky) - trenéři Krejčík J., Krejčík M., Šmídek T.

28.9.2020

2. liga muži

Sokol Dobruška - TJ Sokol Ostopovice 27:16 (16:10)


Na státní svátek jsme jeli odehrát další zápas, tentokrát do Dobrušky. S domácími jsme drželi krok jen v úvodních minutách zápasu, poté domácí začali hojně využívat svoji silnou zbraň - rychlé protiútoky, na které jsme nenašli za celý zápas odpověď, k tomu přidáme nedostatečné nasazení a důraz, a to se pak hraje špatně. V útoku jsme se snažili, ale soupeřova obrana, velmi dobře hrající, nám toho moc nepovolila, když k tomu přidáme několik laciných ztrát, které ihned vedly k protiútokům a jednoduchým gólům v naší síti, nelze se divit, že už v poločase bylo po zápase, půlka 16:10 pro domácí. Druhá půle se pouze dohrávala, v útoku dostali prostor všichni kluci, kteří jeli, ti se sice snažili a bojovali (Martin Živěla 5 branek, David Polcar 4 branky), ale na v pohodě hrající domácí to nestačilo a na výsledek už vůbec ne. Bez zápalu a chuti porvat se a vyhrát zkrátka venku nemůžeme uspět, což se potvrdilo. Tento zápas byl pro nás hodně špatný, hráli jsme to, co nám soupeř dovolil a umožnil. Nám nezbývá než se ponaučit z chyb a připravit se na další zápasy. Konečný výsledek 27:16 pro Dobrušku.

Sestava: Přikryl, Gasnárek - Krejčík J., Opršál, Šmídek T., Šmídek D. - Tomašovič (6 branek), Krejčík M., Mrkva (1 branka), Živěla (5 branek), Polcar D. (4 branky) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

JMOP mladší žačky

TJ Olbramovice - TJ Sokol Ostopovice 22:8 (10:4)


Sestava: Ďásková - Pražáková, Sýsová, Hlubinková, Tománková - Nezvalová (8 branek), Dejlová, Janatová
Trenéři: Ďásek, Tománek více

Stránkování

 
TJ Sokol Ostopovice > AktuálníPartneři a sponzoři

image_43.png

 image_44.png

image_46.png

 419px-ostopovice_coa.png

image_43.png

 image_44.png

image_46.png

 419px-ostopovice_coa.png