Aktuální zprávy TJ Sokol Ostopovice

Aktuální

7.6.2023 Pohár ČR 2023 - starší žáci - Ejpovice 9.6. - 11.6.2023

Starší žáci se od pátku zúčastní Poháru ČR v plzeňských Ejpovicích. Hrát se bude na gumě 2x20 minut s 10 minutovou přestávkou. Turnaje se zúčastní týmy z 2. míst ze svých oblastí + pořadatel turnaje. více

6.6.2023 Muži zvládli těžké domácí dvojkolo, žáci nestačili na Draken, žačky se rozloučily se sezónou vítězně

Sobota 3.6.2023 více

29.5.2023 Pozvánka na poslední domácí zápasy

Pozvánka na poslední domácí zápasy toho soutěžního ročníku. Muži se nejprve v sobotu v přímém souboji o 2. místo v druholigové tabulce utkají s Drakenem Brno, v neděli pak změří síly s vedoucím a dosud neporaženým týmem Moravské Slávie Brno, která se minulý víkend zajistila postup do 1. ligy. V doprovodných utkáních se pak žačky představí proti soupeřkám z Olbramovic. Budeme rádi, když dorazíte a společně si užijeme tyto zápasy. více

29.5.2023 Výhra mužů a starších žáků v Jihlavě, bez vítězství o víkendu zůstali dorostenci, žačky i mladší žáci