MLADŠÍ ŽAČKY
# | Tým | Záp. | V | R | P | Skóre | Body |
1 | TJ Miroslav A | 7 | 7 | 0 | 0 | 120 : 23 | 14 |
2 | TJ Olbramovice | 7 | 6 | 0 | 1 | 94 : 39 | 12 |
3 | SK Autonot Jihlava | 7 | 4 | 0 | 3 | 66 : 75 | 8 |
4 | TJ Jiskra Humpolec | 7 | 4 | 0 | 3 | 67 : 74 | 8 |
5 | TJ Sokol Vracov | 7 | 3 | 0 | 4 | 80 : 96 | 6 |
6 | Draken Brno | 7 | 3 | 0 | 4 | 92 : 126 | 6 |
7 | TJ Miroslav B | 7 | 1 | 0 | 6 | 65 : 103 | 2 |
8
| TJ Sokol Ostopovice
| 7
| 0
| 0
| 7
| 80 : 128
| 0
|
Mimo soutěž hrají družstva TJ Sokol Ostopovice, Miroslav B, SK
Autonot Jihlava a Drakenu Brno.
PODZIM
Datum | Čas | Domácí | - | Hosté | Výsledek |
1.10.2023 | 10:00 | TJ Miroslav A | - | TJ Miroslav B | 9 : 0 |
10.9.2023
| 9:00
| TJ Miroslav A
| -
| TJ Sokol Ostopovice
| 20 : 3
|
10.9.2023
| 11:30
| TJ Miroslav B
| -
| TJ Sokol Ostopovice
| 17 : 14
|
10.9.2023 | 13:45 | TJ Jiskra Humpolec | - | TJ Olbramovice | 5 : 14 |
10.9.2023 | 15:15 | Draken Brno | - | TJ Sokol Vracov | 16 : 18 |
16.9.2023 | 8:15 | TJ Sokol Vracov | - | TJ Miroslav A | 3 : 21 |
16.9.2023 | 10:45 | TJ Sokol Vracov | - | TJ Miroslav B | 22 : 12 |
17.9.2023 | 11:15 | TJ Miroslav A | - | Draken Brno | 21 : 2 |
17.9.2023 | 13:45 | TJ Miroslav B | - | Draken Brno | 18 : 23 |
17.9.2023
| 13:15
| TJ Sokol Ostopovice
| -
| TJ Sokol Vracov
| 15 : 18
|
24.9.2023 | 8:00 | SK Autonot Jihlava | - | TJ Sokol Vracov | 10 : 8 |
24.9.2023
| 13:00
| Draken Brno
| -
| TJ Sokol Ostopovice
| 23 : 21
|
1.10.2023
| 14:30
| TJ Sokol Ostopovice
| -
| TJ Jiskra Humpolec
| 10 : 13
|
1.10.2023 | 11:00 | Draken Brno | - | SK Autonot Jihlava | 11 : 9 |
7.10.2023 | 8:45 | TJ Olbramovice | - | SK Autonot Jihlava | 16 : 5 |
7.10.2023 | 10:00 | TJ Miroslav A | - | TJ Jiskra Humpolec | 21 : 1 |
7.10.2023 | 12:30 | TJ Miroslav B | | TJ Jiskra Humpolec | 8 : 13 |
8.10.2023 | 15:15 | TJ Jiskra Humpolec | - | TJ Sokol Vracov | 11 : 4 |
8.10.2023 | 13:40 | TJ Olbramovice | - | Draken Brno | 17 : 5 |
8.10.2023
| 8:00
| SK Autonot Jihlava
| -
| TJ Sokol Ostopovice
| 13 : 11
|
15.10.2023 | 11:30 | TJ Olbramovice | - | TJ Miroslav A | 1 : 9 |
15.10.2023 | 13:30 | TJ Olbramovice | - | TJ Miroslav B | 11 : 2 |
16.10.2023 | 17:30 | TJ Jiskra Humpolec | - | SK Autonot Jihlava | 2 : 5 |
22.10.2023 | 15:30 | Draken Brno | - | TJ Jiskra Humpolec | 12 : 22 |
22.10.2023
| 14:45
| TJ Sokol Ostopovice
| -
| TJ Olbramovice
| 6 : 24
|
29.10.2023 | 9:00 | SK Autonot Jihlava | - | TJ Miroslav A | 13 : 19 |
29.10.2023 | 13:15 | SK Autonot Jihlava | - | TJ Miroslav B | 11 : 8 |
29.10.2023 | 13:30 | TJ Sokol Vracov | - | TJ Olbramovice | 7 : 11 |
JARO