Aktuální zprávy TJ Sokol Ostopovice

Aktuální
 
14.5.2019 Muži prohráli oba zápasy dvojkola, ostatní výsledky JMOP z minulého týdne

2. liga muži

sobota 11.5.2019

Sokol Svinov - TJ Sokol Ostopovice 20:17 (11:9)

V prvním letošním venkovním zápase jsme vyrazili do Svinova. Vstup do zápasu nám vyšel, v útoku se dařilo střelba, jak z dálky tak i z křídel, vzadu nás po celý zápas držel brankář Přikryl, po 10 minutách jsme tak vedli o 2 branky, poté ale téměř 15 minutový výpadek útoku, kdy jsme ztráceli jeden balón za druhým, hlavně mizerné přihrávky. Soupeř se na nás dotáhl a naopak on si vytvořil 2 brankový náskok, který udržel do poločasu. Poločas 11:9 pro domácí. Druhá půle pokračovala jako konec té první, obrana nestíhala, nehrála pohromadě jako jeden celek, což rychlým svinovským útočníkům vyhovovalo, v bráně nás ale držel Karel, hlavně díky němu jsme dostali "jen" 20 branek, útok hrál chvílemi dobře, kdy se dařilo kombinovat a z toho dávat branky, poté ale přišly pasáže, kdy jsme dělali naprosto zbytečné chyby, kvůli kterým jsme nebyli schopni zápas dotáhnout. Svinov si zápas pohlídal a vyhrál tak 20:17.

Sestava: Přikryl, Gasnárek - Krejčík J., Musil, Fanta, Šmídek T., Opršál - Polcar J. (6 branek), Tuška D. (4 branky), Mrkva (5 branek), Tuška A. (1 branka), Bládek, Živěla (1 branka) - trenéři Vlach P., Šmídek D.

neděle 12.5.2019

SSK Vítkovice - TJ Sokol Ostopovice 15:8 (9:5)

Druhým soupeřem venkovního dvojkola byly Vítkovice. Hrálo se na mokru, což naznačovalo, že moc branek padat nebude. Zápas byl od začátku opatrný, ani jeden z týmů nechtěl na mokru udělat zbytečnou chybu, proto tak vypadala i hra obou týmů, útočníci hráli na fauly do křídel, ze kterých se buď střílelo nebo po rozehrávce vznikaly tresty na středu. Tato hra více vyhovovala domácím, náš útok měl od začátku s mokrým balónem problém, bojoval s přesností střelby i přihrávek. Poločas jsme prohráli 9:5. Druhá půle byla v podstatě stejná jako ta první, Vítkovice pokračovaly ve své hře na tresty, my se snažili občas střílet z dálky, ale bez úspěchu, párkrát se nám podařilo zahrát systém do konce, ze kterého jsme poté vstřelili pár branek, ale i tak to zkrátka nebylo ono. Prohráli jsme tak 15:9 po odevzdaném výkonu.

Sestava: Přikryl, Pospíšil - Krejčík J., Musil, Fanta, Šmídek T., Opršál - Bládek (1 branka), Tuška D. (1 branka), Tuška A. (5 branek), Živěla (1 branka) - trenéři Vlach P., Šmídek D.,

Z venkovního dvojkola jsme tak nezískali ani bod, mrzí hlavně ten sobotní zápas, kde jsme měli na to získat minimálně bod. Bohužel jsem nejeli v kompletní sestavě (zdravotní problémy, karetní distanc), což se projevilo. Šanci tak získali kluci, kteří si tolik nehrají. V další zápase doma přivítáme Humpolec a to tuto neděli 19.5. v 10:30.

12.5.2019

Dorostenky

KNH MS Brno - TJ Sokol Ostopovice 12:19 (3:8)

5.5.2019

Dorostenky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Miroslav 23:16 (10:10)

Starší žačky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Miroslav 17:32 (6:17)

1.5.2019

Dorostenci

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno 11:6 (4:3)

Starší žáci

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno "A" 12:8 (4:3)
TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno "B" 13:5 (7:2)
více

30.4.2019 Muži, dorostenci, dorostenky a starší žáci vyhráli, prohra starších žaček


Neděle 28.4.2019

2. liga muži

TJ Sokol Ostopovice - 1. NH Brno 20:12 (13:6)

V druhém jarním kole jsme přivítali opět soupeře z Brna, tentokrát to bylo 1. NH Brno. Vstup do zápasu nám vyšel na výbornou, hned od začátku jsme diktovali tempo hry, ujali se rychlého vedení, když jsme v 8. minutě vedli 5:0. Obrana s brankářem hrála pozorně, důrazně a moc prostoru soupeři nenabídla, útok si pomocí systémů vytvářel vyložené šance, ze kterých poté nebyl problém skórovat, touto hrou jsme se prezentovali do zhruba 20. minuty, kdy jsme za stavu 11:1 začali prostřídávat. Poločas jsme nakonec vyhráli 13:6. Druhá půle se už nehrála v takovém nasazení a tempu jako ta první, začátek druhé půle jsme nezastihli a soupeř tak snížil na 15:10, poté se skóre na několik minut nepohnulo. Zápas paradoxně rozhodlo naše vyloučení, ve kterém jsme nedostali gól, naopak 3 dali a tím zápas rozhodli. Zbytek zápasu se už jen dohrával a skončil výsledkem 20:12 pro Ostopovice.
Dnešní zápas jsme měli od začátku pod kontrolou, hlavně díky parádnímu vstupu do zápasu, poté sice přišly slabší pasáže, ale i tak jsme zápas zcela ovládli. V zápase si tak zahráli úplně všichni, pro některé kluky to byly první minuty či branky ve 2. lize. Nyní nás čeká týden volno, za 14 dní poté pojedeme zabojovat o body na dvojkolo do Ostravy. Závěrem bych chtěl všem příznivcům, kteří přišli podpořit naše družstva a to ne zrovna v malém množství. Děkujeme :-))

Sestava: Přikryl, Pospíšil - Krejčík J., Musil, Krejčík T., Fiala, Šmídek T. - Tomašovič (6 branek), Krejčík M. (2 branky), Tuška D. (2 branky), Polcar J. (6 branek), Živěla (2 branky), Mrkva (1 branka), Tuška A., Bládek - trenéři Šmídek D., Vlach P.

Dorostenci

TJ Sokol Ostopovice - 1. NH Brno 23:10 (12:6)

Dorostenky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Sokol Vracov 23:21 (12:10)

Starší žáci

TJ Sokol Ostopovice - 1. NH Brno 13:10 (9:6)

Starší žačky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Sokol Vracov 14:33 (7:16) více

26.4.2019 Náš oddíl bude mít zastoupení na Čechy - Morava

V úterý se zveřejnily užší nominace na utkání Čechy - Morava ve Studénce, TJ Sokol Ostopovice bude v tomto mezizemském klání reprezentovat Kuba Krejčík, který se dostal mezi 5 nominovaných obránců. Veškeré informace o akci najdete zde. více

14.4.2019 Muži zvládli první jarní zápas, ostatní výsledky z víkendu našich týmů

neděle 14.4.2019

2. liga muži

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno 21:17 (11:9)

V prvním jarním kole, které jsme předehrávali, jsme se utkali s Drakenem Brno, s týmem, který byl po podzimní části na druhém místě, jen díky horšímu skóre. Našemu týmu se podařila zimní příprava, když jsme v rámci Českého poháru odehráli hned několik velmi kvalitně obsazených turnajů, měli jsme možnost se utkat s prvoligovými týmy, ve kterých jsme získali cenné zkušenosti a zjistit tak, kde nás tzv. tlačí bota. Tyto nedostatky jsme se pak snažili vyladit v následujících trénincích, i přesto jsme šli do tohoto utkání s několika otazníky a s velkým očekáváním, jak to vlastně bude vypadat. Dvě věci byly před tímto zápasem jasné, v obraně nemohl hrát Honza Musil (Méďa), kvůli karetnímu trestu, což byla první komplikace, druhá byla nemoc Davida Tušky. Naší reakcí na tyto ztráty bylo nasazení Honzy Fiala (Sid) na pozici beka a Martina Živěly do prvního útoku. Tolik k zimní přípravě a předzápasovým problémům.
Do tohoto utkání jsme vstoupili velmi sebevědomě a s jasným cílem vyhrát, což si myslím bylo znát od prvních minut. Naprosto jsme se oprostili od zbytečného řečnění a diskutování a soustředili se na svoji hru. Úvod zápasu vyšel našemu útoku na výbornou, když jsme soupeřovu obranu přehrávali hrou z venku, díky tomu jsme si vytvářeli slušné střelecké pocty, ze kterých jsme se dokázali prosazovat. V obraně jsme měli ze začátku problém s přesouváním a držením správných pozic, což vedlo hned k několika laciným brankám. I přesto jsme si dokázali vytvořit 2 brankový náskok, který byl během první půle i 4 brankový, ten jsme ale neudrželi a první poločas skončil naším vítězstvím 11:9. Za první půli bych chtěl vyzvednout především výkony Tomáše Krejčíka, který vybojoval několik důležitých balónů, a v útoku pak výkon Martina Živěly, který hlavně ze začátku dával velmi pěkné branky z křídel, což pomohlo naší hře. Do druhé půle jsme vstoupili podobně jako do té první, hra v útoku se odvíjela od střelby z dálky, díky které poté vznikali posty na křídlech a středu. Obrana se oproti první půli o něco zvedla, pokračovala v aktivní důrazné hře, což soupeři dělalo problém, v bráně nás pak několikrát podržel brankář Karel Přikryl, který předvedl několik parádních zákroků. Důležité v druhé půli bylo, že jsme hned na začátku utekli soupeři na rozdíl 3-4 branek, které jsme si drželi po celou druhou polovinu, až na výjimku kolem 20. minuty, kdy soupeř snížil na 2 branky díky naší nekoncentrovanosti. I přesto jsme zápas dokázali dotáhnout do vítězného konce a našeho soupeře porazit 21:17.
V zápase bylo vidět naše nasazení a odhodlání vyhrát, každý kdo v tomto zápase nastoupil, tak odvedl maximum proto, abychom uspěli. Za sebe bych chtěl pochválit celý tým, protože jsme vybojovali dnes tolik míčů, až to není pěkný. Nerad píši konkrétně, ale dnes si to pár kluků zaslouží, v bráně Karel Přikryl, který až na pár laciných branek, předvedl super výkon a byl základem dnešního vítězství, v obraně pak Tomáše Krejčíka a hlavně Honzy Fialy (Sida), který ve své premiéře v základní sestavě rozhodně nezklamal a mile potěšil. Útok bych pak pochválil celý, skoro celou dobu jsme hráli, co jsme si řekli, ze systémů jsme si vytvářeli slušné střelecké posty, které jsme téměř vždy dávali, jedinou výjimkou bylo posledních cca 10 minut první půle, kdy jsme se přizpůsobili hře soupeřovi obrany a přestali dávat branky. Ze jmen bych vypíchl výkon Martina Živěly, který ve své premiéře odehrál slušné utkání, kdy zejména ze začátku utkání to byl on, kdo dával branky, poté bych pak pochválil Honzu Polcara, který hlavně v druhé půli byl k nezastavení, když dal 7 branek z 10 našich vstřelených. Jak už jsem na začátku, dnešní utkání rozhodlo nasazení a bojovnost, zkrátka jsme chtěli víc vyhrát než soupeř, ještě jednou díky celému týmu, a také fanouškům, kteří si našli cestu na hřiště a podporovali nás, moc si toho vážíme. DÍKY MOC!!!!

Sestava: Gasnárek, Přikryl - Fiala, Krejčík J., Krejčík T., Šmídek T. Šmídek D., - Tomašovič (5 branek), Krejčík M. (4 branky), Živěla (2 branky), Polcar J. (10 branek), Bládek, Mrkva, Tuška A. - trenéři Šmídek D., Vlach P.

Dorostenky

TJ Miroslav - TJ Sokol Ostopovice 15:15 (9:13)

Starší žačky

TJ Miroslav - TJ Sokol Ostopovice 32:17 (17:7)

sobota 13.4.2019

4. turnaj mladších žáků v Jihlavě

Sokol Ostopovice – 1. NH BRNO 1 : 7 ( 1 : 2 )
Draken Brno – SK Autonot Jihlava 12 : 4 ( 4 : 2 )
1. NH BRNO – SK Autonot Jihlava 17 : 4 ( 8 : 1 )
Draken Brno – Sokol Ostopovice 7 : 13 ( 3 : 7 )
SK Autonot Jihlava – Sokol Ostopovice 2 : 10 ( 1 : 4 )
1. NH BRNO – Draken Brno 16 : 3 ( 8 : 3 )

Příští týden mají naše týmy volno, protože jsou Velikonoce, společně se pak uvidíme až 28.4.2019, kdy nás čeká v neděli hned 5 domácích zápasů. více

Stránkování

 
TJ Sokol Ostopovice > AktuálníPartneři a sponzoři

image_43.png

 image_44.png

image_46.png

 419px-ostopovice_coa.png

image_43.png

 image_44.png

image_46.png

 419px-ostopovice_coa.png