Aktuální zprávy TJ Sokol Ostopovice

Aktuální

31.5.2020 Dorostenci obsadili 3. místo

V sobotu 30.5.2020 se dorostenci představili na turnaji na Drakenu, kde se rozhodovalo o konečném pořadí a o postupujících a MČR a PČR 2020. Klukům se bohužel nepodařilo udržet 1. místo po podzimní části a kvůli 2 porážkám s Drakenem a Morendou skončili na 3. místě.

Výsledky
TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno 7:13 (2:4)
KNH Mor. Slavia Brno - 1. NH BRNO 11:5 (6:4)
SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Ostopovice 14:15 (7:5)
Draken Brno - KNH Mor. Slavia Brno 15:11 (9:9)
1. NH BRNO - SK Autonot Jihlava 12:13 (7:7)
KNH Mor. Slavia Brno - TJ Sokol Ostopovice 15:12 (6:5)
Draken Brno - SK Autonot Jihlava 9:8 (6:4)
TJ Sokol Ostopovice - 1. NH BRNO 12:9 (7:7)
SK Autonot Jihlava - KNH Mor. Slavia Brno 12:15 (7:8)

26.5.2020 Dohrání soutěží mládeže

5.5.2020 Soutěže dospělých jsou kvůli koronaviru ukončeny, oblastní soutěž mládeže si musí na rozhodnutí počkat

Dnešním dnem Výkonný výbor Svazu národní házené zrušil soutěžní ročník 2019/2020 všech ligových soutěží dospělých a veškeré výsledky z podzimu byly anulovány.

Taktéž byly zrušeny soutěže dospělých v jednotlivých oblastních soutěžích.

Oblastní soutěže mládeže zatím ukončeny nejsou, o jejich budoucnosti si rozhodne každá oblast sama v nejbližší době - bude záležet na postoji jednotlivých oddílů. V jihomoravské oblasti, kde působí naše družstva mladších žáků, starších žáků, starších žaček a dorostenců je v současné době naplánováno několik variant dle aktuálního vývoje restriktivních opatřeních od dohrání těchto soutěží turnajovým způsobem až po ukončení soutěží a vyhlášení konečných tabulek po odehrané podzimní polovině soutěží.

Zimní halový pohár (kam postoupili naši mladší žáci) se v březnu nekonal, ale přeložil se na období od 31.10. – 13.12.2020.

Mistrovství i Pohár ČR mládeže konané v druhé půli června je taktéž přesunuté, předběžný termín je určen přelom srpna a září.

Pro více informací přikládám odkaz na stránky svazu národní házené, kde je vše detailně popsáno. více

9.3.2020 Muži "A" obsadili 2. místo na turnaji v Jihlavě

V sobotu 7.3.2020 jsme se zúčastnili přípravného turnaje v Jihlavě. Našimi soupeři byli postupně TJ Avia Čakovice (1. liga), SK Autonot Jihlava (okresní přebor), TJ Jiskra Humpolec (2. liga B), 1. NH Brno (2. liga B) a Draken Brno (2. liga B). Hrací doba 1x25 minut.

Sestava: Přikryl, Gasnárek - Krejčík J., Šmídek D., Šmídek T., Opršál - Krejčík M., Tuška D., Tuška A., Tomašovič, Polcar D. - Vlach P., Šmídek D.

6. SK Autonot Jihlava 5 1 0 4 39:44 2b

V turnaji jsme obsadili pěkné druhé místo, za což jsme rádi. Celkově předvedená hra a výkon nebyl špatný, bylo ale poznat, že jsme poslední zápas odehráli začátkem ledna. V útoku se dařilo kombinovat a systémy dohrávat do slušných střeleckých pozic, ale trápili jsme se ve střelbě, obrana se ze začátku hledala, chyběla rychlost a větší důraz, s počtem odehraných minut se ale hra obrany a i brankářů zlepšovala. Potěšující pro nás je i to, že jsme porazili své soupeře z druhé ligy. Závěrem bych chtěl vyzdvihnout výkony dvou hráčů, v obraně Tomáše Šmídka a v útoku Davida Polcara, který při absenci několika hráčů dostal větší prostor a dokázal se prosadit hned 8 krát. více