Aktuální zprávy TJ Sokol Ostopovice

Aktuální
 
27.9.2019 Minulý víkend dokázali vyhrát pouze mladší žáci, muži i žačky prohráli


neděle 22.9.2019

2. liga muži

TJ Sokol Ostopovice - SK NH Veselí nad Moravou 20:23 (7:10)


V dalším utkání zavítal na naše hřiště dosavadní lídr tabulky z Veselí nad Moravou. Začátek utkání byl nepovedený z obou stran, technické chyby a ztráty nebo velmi nepřesná střelba. Postupem času se ale oba útoky zlepšily, hlavně však ten z Veselí, který se prosazoval hlavně z křídel nebo po rozehraní trestného hodu, náš útok pokračoval ve špatné střelbě, ikdyž vytvořené posty byly velmi dobré. Jako rozhodující moment se ukázala poslední minuta 1. poločasu, kdy jsme prohrávali o 2 branky, ale mohli jsme v posledním útoku snížit na rozdíl branky, to se díky nepřesné přihrávce nepovedlo a soupeř z trestu z velkého křídla po čase odskočil na 3 branky, poločas 7:10 pro hosty. V druhé půlce to byla zejména naše snaha výsledek dotáhnout a tak fanoušci mohli vidět na branky velmi bohatý druhý poločas, ve kterém nakonec padlo 26 gólů. Veselský útok si dělal s naší obranou, co chtěl, branky padaly dá se říct odkudkoli, což rozhodlo, náš útok se také začal prosazovat a dával vcelku jednoduché branky, ale náskok se snížit nepodařilo a tak zápas skončil vítězstvím Veselí 20:23, za zmínku stojí 15 branek hostujícího Petra Malovaného, který dělal naší obraně velké problémy.
V posledních třech zápasech jsme získali pouze bod za remízu s Drakenem, ale nutno dodat, že jsme hráli momentálně asi s nejlepšími celky 2. ligy - Dobruškou, Drakenem, Veselím. To hlavní nás teprve čeká, teď budeme hrát se soupeři, kteří jsou na tom bodově podobně jako my. Už teď o víkendu vyjíždíme do Ostravy, kde se nejprve v sobotu utkáme s Vítkovicemi, v neděli pak změříme síly se Starou Vsí. Na závěr bych chtěl poděkovat fanouškům za podporu a třeba na dalším domácím utkání naviděnou.

Sestavy: Přkryl, Gasnárek - Krejčík J., Fanta, Šmídek D., Šmídek T. - Krejčík M. (6 branek), Bládek (1 branka), Tuška D. (5 branek), Tomašovič (7 branek), Tuška A. (1 branka), Živěla, Polcar D. - trenéři Vlach P., Šmídek D.

Starší žačky

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 18:27 (6:15)
 - mimo soutěž

Sestava: Zeráková - Glozová, Štěpánková, Doležilová, Pražáková - Syrová, Tomašovičová (9 branek), Kondvárová (9 branek), Dejlová, Nezvalová
Trenéři: Tománek, Vlach L.

Mladší žáci

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 17:1 (8:0)Sobota 21.9.2019

Mladší žáci - 1. vložený turnaj mladších žáků v Jihlavě

SK Autonot Jihlava – TJ Sokol Ostopovice 1 : 3 ( 0 : 2 )

1. NH BRNO – Draken Brno 4 : 5 ( 1 : 2 )

TJ Sokol Ostopovice – TJ Sokol Vracov 5 : 0 ( 3 : 0 )

SK Autonot Jihlava – TJ Jiskra Humpolec 3 : 0 ( 2 : 0 )

Draken Brno – TJ Sokol Vracov 6 : 0 ( 5 : 0 )

SK Autonot Jihlava – 1. NH BRNO 7 : 2 ( 2 : 1 )

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Ostopovice 0 : 7 ( 0 : 6 )

Draken Brno – SK Autonot Jihlava 8 : 3 ( 3 : 2 )

TJ Sokol Vracov – TJ Jiskra Humpolec 0 : 5 ( 0 : 2 )

1. NH BRNO – TJ Sokol Ostopovice 4 : 8 ( 1 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec – Draken Brno 4 : 10 ( 2 : 5 )

TJ Sokol Vracov – 1. NH BRNO 3 : 4 ( 2 : 2 )

TJ Sokol Ostopovice – Draken Brno 10 : 4 ( 7 : 3 )

1. NH BRNO – TJ Jiskra Humpolec 7 : 3 ( 3 : 2 )

TJ Sokol Vracov – SK Autonot Jihlava 1 : 8 ( 0 : 4 ) více

17.9.2019 Obě mužská družstva remizovala, ostatní výsledky z víkendu

Neděle 15.9.2019

2. liga muži B

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno 21:21 (9:9)


Dalším naším soupeřem byl brněnský Draken. Utkání bylo velmi bohaté na branky a oba poločasy byly velmi podobné. V prvním poločase jsme od začátku ztráceli, ale náskok soupeře nepřesáhl 2 branky. V útoku se dařilo zejména Matějovi Krejčíkovi, který vstřelil 7 branek jen za první půli. Naši útočníci se snažili hrát kombinačně, jenže drakenská obrana stíhala naše útočníky faulovat tak, že nestihli vystřelit, z následných trestů jsme ale poté dokázali skórovat, podobně hrál i soupeřův útok, rychlými přihrávkami kolem naší obrany se dostával do křídel, kde byl téměř vždy faul s výhodou, poté trest, po jehož rozehrávce následovat stejný scénář dokud nepadl gól, zákrok brankáře nebo vypíchnutí přihrávky, což se nám v první půli párkrát povedlo a tak jsme první poločas zdramatizovali. Poločas skončil remízou, když gólem po čase vyrovnával Matěj Krejčík na 9:9. Druhá půle byla naprosto stejná jako tak první, od začátku jsme na soupeře ztráceli, ten si vytvářel náskok, našemu útoku se nedařila hlavně střelba, obrana pak nestíhala rychlostně, v 15. minutě druhé půle to bylo 13:17 pro Draken, poté jsme si vzali oddechový čas, který nás nakopl. Probudil se hlavně útok, zejména Zbyněk Tomašovič a zápas se začal srovnávat. Minutu a půl před koncem se nám podařilo srovnat zásluhou Martina Bládka a soupeř tak měl dostatek prostoru na rozhodující útok. Drakenu se však podařilo vybojovat jen trestný hod po čase z ne zrovna ideálního křídla (z podobného místa dokázal srovnat na poločasových 9:9 M. Krejčík), střelu ale chytil gólman Přikryl a my tak z téměř ztraceného zápasu vydřeli alespoň bod. Konečný výsledek 21:21.
V zápase jsme nevstoupili dobře do obou poločasů, museli jsme pokaždé dotahovat, dnešní utkání nevyšlo zejména obraně, která nestíhala na nohách, což přesně vyhovovalo drakenskému stylu hry. Naštěstí pro nás se probudil útoku, který v této sezóně poprvé vstřelili 20 a více branek. Utkání velmi dobře odehrál Matěj Krejčík, který vstřelil 11 branek a po zásluze byl vyhlášený nejlepší hráč zápasu. Na závěr bych chtěl poděkovat všem klukům na hřišti, kteří zápas nevzdali, ikdyž to s námi nevypadalo v jeden moment vůbec dobře, a pak samozřejmě fanouškům, kteří přišli opět v slušném počtu a celý zápas povzbuzovali. Děkujeme.

Sestava: Gasnárek, Přikryl - Krejčík J., Fanta, Šmídek D., Krejčík T., Šmídek T., Opršál - Krejčík M. (11 branek), Bládek (1 branka), Tuška D. (3 branky), Tomašovič (6 branek), Tuška A., Živěla, Polcar D. - trenéři Vlach P., šmídek D.

JMOP Muži

TJ Sokol Ostopovice "B" - Draken Brno "B" 15:15 (6:8)


Mezi nedělním obědem a večeří, přesněji v 15:45, se na hřišti v posledním zápase tohoto dne utkaly družstva Ostopovice Bé a Draken B. Od začátku zápasu šlo o hru "na přetahovanou", oba soupeři stejně bodovali a zároveň se dopouštěli stejných chyb. Vzhledem k různým zdravotním indispozicím na obou stranách, se mohli představit za Béčko i mladí, konkrétně za domácí K. Šmídek a M. Bládek , kteří se i gólově prosadili vedle ostřílených útočníků, jako jsou P. Chaloupka , P. Sýs, J. Havlík či J. Rjabuchin. Na hřišti se během utkání postupně vystřídali i všichni v obraně, počínaje gólmany Pospíšilem i Berkem a obránci Musilem Z., Ďáskem, Trčkem, Musilem J. a Krupkem. První poločas skončil prohrou domácích 6:8. V druhé půlce se skóre tahalo jako na začátku a okolo 50-té minuty byl náskok hostů už třígólový. V této době proběhlo také velké střídání několika hráčů domácích a vše nabralo opačný směr. Zápas skončil remízou 15:15 a Ostopky Bééé tak mají jeden "Bod", který jak doufáme je první vlaštovkou a dále půjde výkon nahoru. Nutno podotknout, že družstvo Ostopovic mužů B, se sešlo k prvnímu tréninku na začátku prázdnin a někteří hráči nestáli na hřišti téměř 10 let. Původní záměr byl dát dohromady družstvo "Přerostenců", kteří se v neděli sejdou a zahrají si na jednom brankovišti jen tak pro radost. Místo toho musím napsat: opět děkujeme divákům za velkou přízeň a 6.10. v 9 h při zápasu s Moravskou Slávií doma jednou .... Zdar !!!

Sestava: Berka V., Pospíšil - Musil Z., Ďásek, Krupka, Trčka, Musil J. - Havlík J. (6 branek), Chaloupka (5 branek), Bládek (2 branky), Šmídek K. (2 branky), Sýs, Rjabuchin

Dorostenci

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno 16:14 (10:8)


V druhém zápasu dorostenců v této sezóně jsme přivítali soupeře z Drakenu. Tým se skládá hlavně z dorostenců, kteří trénují s mužským týmem, ale musí být doplněni staršími žáky, aby se zápasy mohli odehrát.
První půle půle byla útočná, náš útok se snažil rychlým přechodem dostávat k snadným brankám, bohužel těch moc nebylo, z postupných útoku se ale dorostenci vcelku snadno prosazovat, škoda několika nepřesností v rozehrávce. Obrana nehrála špatně, ale byla vidět nesehranost, několik zbytečných branek z přestřelů nebo z křídel po pomalém přesunutí celé obrany. Poločas 10:8 pro Ostopovice. Do druhé půle ze začátku nastoupil útok starších žáků, ale tomu se jen těžko prosazovalo, soupeř se tak dokázal gólově dotáhnout a dokonce i o gól vedl. Poté přišlo vyloučení brankáře Berky za nesportovní chování, do brány tak musel obránce Kuba Šmídek. Tento tah se nakonec ukázal jako zlomový, soupeř ho nebyl schopen překonat, poté se přidala obrana ve druhé půli ve složení Lebeda, Opršál, Petráš a nakonec se chytl i útok, který ve druhé půli hodně chyboval v přihrávkách nebo nezamířil přesně. Nakonec se nám zápas podařilo otočit a vyhrát 16:14.

Sestava: Berka - Lebeda, Opršál, Kačeriak, Šmídek J., Petráš, Chlup - Živěla, Tuška A., Polcar D., Říčánek, Dejl, Pražák

Starší žáci

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno "A" 8:15 (4:8)


V neděli 15. září 2019 jsme s našimi staršími žáky pokračovali opět dvojzápasem, tentokrát proti brněnskému Drakenu.
Natěšeni vyhrát, posilněni vyhraným zápasem proti drakenskému družstvu z turnaje ze soustředění jsme nastoupili nejprve proti Áčku. Zápas jsme hráli před ligovým utkáním a proti Béčku jsme nastoupili po ligovém utkání.
Obraně se tak jako minulý víkend vcelku dařilo vynášet balóny. Trochu nám dělal problémy jeden jediný útočník soupeře, kterému jsme fyzicky úplně nestačili a dařilo se mu přes obě křídla procházet vcelku hladce, jedinou překážkou byl slušně chytající Berys. Problém byl opět v útoku. Jediné, co se nám v útočné hře oproti minulému týdnu zlepšilo, že jsme se dokázali dostat do šancí, jenže nám moc nefungovalo zakončení a soupeřův brankář vcelku lehce naše střely chytl, poločas tak vyzněl v náš neprospěch 4:8. Druhá půlka pokračovala bohužel ve stejném duchu jako ta první. A tak jsme i s Áčkem Drakenu prohráli 8:15. Věříme, že na jaře se nám bude dařit lépe a oběma Áčkům (jak Jihlavě, tak i Drakenu) prohru oplatíme.

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno "B" 24:6 (12:3)

Po ligovém utkání jsme nastoupili proti Béčku. Družstvo složené většinou z mladších žáků nám naštěstí nedělalo veliké problémy a vcelku lehce se nám podařilo soupeře porazit. V obraně jsme více jak první půlku prvního poločasu drželi bezbrankový stav, v útoku se nejvíce prosazoval Adam, který se nebál do toho chodit a přineslo mu to i nejvíce vstřelených branek (10) a po čtyřech odehraných zápasech je našim nejlepším střelcem. Oba dva poločasy skončili shodně, a to 12:3 pro nás, a tak jsme druhý nedělní zápas zakončili výhrou 24:6.
S čím ale trenéři při druhém zápasu nebyli spokojeni a hráči dostali o půlce pokárání, že nebrali zápas vážně, zodpovědně, a hlavně nedbali pokynů trenérů. Věříme, že se toto již opakovat nebude a budeme všichni dále bojovat o co nejlepší umístění a snad i postup na pohár republiky, který se hraje v druhé polovině června příštího roku.

Opět patří veliké díky našim dvěma posilám z mladších žáků (Adamovi a Honzovi), kteří jsou již oba dva platnou a cenou posilou. A v neposlední řadě i všem fanouškům, kteří nám v zápasech dělají skvělou atmosféru.

Sestava
Brána: David Berka
Obrana: Jan Kačeriak, Michal Petráš, Lukáš Chlup, mladší žák Adam Trčka
Útok: Kapitán Daniel Říčánek (4+4), Adam Pražák (4+10), Filip Dejl (0+4), mladší žák Jan Zerák (0+4) a proti Béčku i Jan Kačeriak (2)
Trenéři: Krk s Méďou

Starší žačky

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno 16:10 (9:5)
 - mimo soutěž

Sestava: Zeráková, Matoušková - Glozová, Martinů, Štěpánková, Doležilová, Pražáková - Syrová (2 branky), Tomašovičová (7 branek), Kondvárová (7 branek), Dejlová, Nezvalová
Trenéři: Tománek, Vlach L.

Mladší žáci

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno 21:3 (7:0)

K utkání 2. kola soutěže naši hráči nastoupili s přiměřeným respektem k soupeři, který v minulém ročníku převáděl vyrovnané výkony. V prvním poločase nás držela pevná obrana a po menším zásahu do sestavy v útoku se nám probudili i střelci. Do druhého poločasu jsme s luxusním náskokem zapojili do hry i mladší a méně zkušené hráče, kteří naši důvěru nezklamali a dál navyšovali gólový náskok. Přestože rozdíl ve skóre působí jednoznačně, utkání nebylo až tak jednoduché. Děkujeme hráčům za herní nasazení a blahopřejeme k zisku cenných bodů do tabulky soutěže.

Střelci Branek: Zerák Jan 6, Rusanov Jakub 5, Horák Viktor 3, Štěpánek Ondřej 3, Horák Matěj 2, Doležil Ondřej 2
Karel Trčka


Sobota 14.9.2019

Starší přípravka - 1. turnaj v Miroslavi

Ostopovice A - TJ Miroslav 6 : 0
1.NH Brno - Vracov 6 : 3
Draken B - Ostopovice B 1 : 1
Draken A - Ostopovice A 4 : 8

1.NH Brno - Draken B 10: 1
Vracov - TJ Miroslav 5 : 2
Ostopovice B - Draken A 3 : 12
Ostopovice A - 1.NH Brno 5 : 7

TJ Miroslav - Draken B 9 : 0
Vracov - Ostopovice B 9 : 2
TJ Miroslav - Draken A 4 : 6
Ostopovice B - 1.NH Brno 2 : 12
Draken B - Ostopovice A 1 : 12

Draken A - Vracov 6 : 4
TJ Miroslav - 1.NH Brno 3 : 10
Ostopovice A - Ostopovice B 7 : 1
Draken B - Vracov 0 : 8
1.NH Brno - Draken A 12: 5
Ostopovice B - TJ Miroslav 2 : 6
Vracov - Ostopovice A 0 : 6

Draken A - Draken B 9 : 0

Sestava A: Doležilová, Tománek, Horák, Štěpánek, Bartók

Sestava B: Ďásková, Janatová, Sýsová, Baron, Vyzourek

Tabulka turnaje:

1. 1.NH Brno 56:18 12b.

2. TJ Sokol Ostopovice A 44:13 10b.

3. Draken Brno A 42:31 8b.

4. TJ Sokol Vracov 28:21 6b.

5. TJ Miroslav 24:29 4b.

6. TJ Sokol Ostopovice B 11:47 1b.

7. Draken Brno B 3:49 1b. více

11.9.2019 Soustředění žákovských družstev 2019


Náš oddíl uspořádal letní soustředění žákovských družstev na ostopovickém hřišti. Soustředění se konalo od středečního odpoledne 28.8. do sobotního večera 31.8. Krátké zhodnocení si pro nás připravil Méďa. Díky všem, kteří se zúčastnili, i těm, kteří se podíleli na této akci. Odkaz na zhodnocení najdete zde.

Několik fotek je na našem facebookovém profilu
tady.

Aktuální dění na instagramu tady. více

10.9.2019 Prohry obou mužských týmů, další výsledky proti Jihlavě

Sobota 7.9.2019

2. liga muži

Sokol Dobruška - TJ Sokol Ostopovice 18:11 (10:5)

V sobotu jsme se vydali odehrát zápas proti jednomu z nejsilnějších týmů ligy, kterému loni těsně utekl postup do 1. ligy, tedy do Dobrušky. První půle tým Dobrušky potvrzoval svoji sílu, v útoku se kluci jen velmi těžko dostávali do střeleckých postů, velmi často jsme byli přerušováni na 8 metrech nebo vevnitř, důrazná a na nohách dobře hrající soupeřova obrana nám dělal problém. Naše obrana ze začátku s Fantem na středu a se Davidem Šmídkem na kraji dostala 3 branky z křídla, poté došlo k prohození pozic a obrana hry se zlepšila, přesto do poločasu dostala ještě pár branek, které se daly chytat a proto si Dobruška vypracovala pohodlný náskok 5 branek, poločas vyhrála 10:5. Do druhé půle jsme nastoupili s cílem se zápasem něco udělat, což se nám k našemu překvapení i podařilo, obrana s brankářem Přikrylem hrála od začátku poločasu pozorně a za prvních 15 minut dostala jen jednu branku, útoku se taky začalo dařit, když jsme dokázali dát 2 branky z přestřelu, poté vznikl prostor pro dohrávání systémů, z těchto pozic jsme buď skórovali nebo pak z následných trestů. Podařilo se nám tak vrátit do zápasu a zápas srovnat na 11:11, poté si domácí vzali oddechový čas, po kterém se otřepali. Podařilo se jim dvakrát skórovat, my jsme mohli reagovat ze šestky, ale bohužel jsme ji nedali, a to nás svým způsobem i položilo, domácí se dostali zpět do tempa a do konce zápasu dávali branky jen oni, nám od srovnání zápasu odešla střelba a tak jsme nakonec prohráli vysoko 18:11. Výsledek možná vypadá hrozivě, ale výkon nebyl zase tak špatný, to že jsme stáhli náskok 5 branek to jen dokazuje, přesto ale musíme uznat, že Dobruška vyhrála zaslouženě. Nás teď čekají 2 domácí zápasy, nejprve tuto neděli s Drakenem Brno a o týden později s Veselí nad Moravou.

Sestava: Přikryl - Krejčík J., Fanta, Šmídek D., Šmídek T., Opršál - Krejčík M. (8 branek), Tuška D. (2 branky), Tuška A., Živěla (1 branka), Polcar D. - trenéři Šmídek D., Vlach P.

Neděle 8.9.2019

JMOP muži

TJ Sokol Ostopovice "B" - SK Autonot Jihlava 16:17 (9:12)

V neděli 8. září 2019 jsme s naším Béčkem nastoupili k druhému zápasu opět na domácí půdě. Všichni natěšení a připravení vyhrát vlítli na plno do zápasu. Na placu se až na jednoho útočníka tentokrát vystřídala kompletní sestava a každý z hráčů podával maximální výkon. Leč trošku smůly a spoustu technických chyb nám nedopřálo dotáhnout zápas do vítězného konce. Celé družstvo ale věří, že se jíž blížíme vysněnému vítězství (oproti našemu prvnímu utkání jsme se mu přiblížili o 2 branky). Děkujeme celému neuvěřitelnému "Fanklubu", který neustále zvedá svoji výkonnost souběžně s naším Béčkem. Příště se představíme opět doma, a to v neděli, tentokrát proti brněnskému soupeři z Kraví Hory. Všechny vás srdečně zveme, Béčko začíná hrát 15:45.

Sestava: Berka, Pospíšil - Musil Z., Ďásek, Musil J., Krupka, Trčka - Chaloupka, Sýs, Havlík, Rjabuchin, Živěla, Tuška A., Tománek

Dorostenci

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava 26:14 (14:10)

Starší žáci

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava "A" 3:14 (0:8)


V neděli 8. září 2019 jsme s našimi staršími žáky zahájili další sezonu v nejkrásnějším sportu na světě. Na začátek nás čekala nelehká Jihlava. Po zápase mladších žáků jsme nastoupili s našimi staršími žáky. Hned pro začátek nám odpadl Honza, kterého po celý víkend trávili nějako střevní potíže, a tak jsme museli draftovat z mladších žáků nějaké posily. Vypomohli nám a doufáme, že to tak bude i po celou sezónu, jelikož máme v družstvu starších žáků pro letošek pouze 7 kousků. Na začátku zápasu nám odpadl i náš kapitán Dan, kterého trápí pravý loket, a tak jsme zápas museli odehrát celý v podstatě v 7 hráčích, z kterých dva byli věkově o kategorii mladší.

Začali jsme zápasem s Áčkem, proti nám nastoupili mnohonásobně těžší a vyšší hráči. Naši jako by se toho zalekli a celý zápas působily nervózně a vyplašeně. Celou první půli jsme nebyli schopni dát branku, v zadních řadách se klukům sice v celku dařilo, kdy v bráně nás držel slušně chytající Berys a na obraně nahradil Kačíka mladší žák Áda, který přes svůj výškový hendikep, ale díky svým rychlým nohám a na svůj věk slušným přehledem na hřišti, byl velkou posilou. Poločas tak vyzněl nepříznivě 0:8 pro jihlavské áčko.

V druhé půli se nám nepatrně zlepšila útočná hra, kdy se kluci dokázali dostat už i do střeleckých šancí, ne vždy se nám je ale dařilo úspěšně zakončit. Ale přece se i zadařilo a dokázali jsme v druhé půlce protlačit třikrát balón za záda Jihlavského brankáře. V obraně se klukům dařilo o něco lépe než v první půli, a tak jsme druhý poločas prohráli „jen“ 3:6. Z toho nám vznikla první letošní prohra v poměru 3:14 pro našeho soupeře.

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava "B" 17:3 (8:1)

Čekal na nás ještě zápas proti Jihlavskému Bčku, mezitím si Míša s Lukášem střihli výpomoc v dorosteneckém zápase a hned po něm nastoupili naši starší žáci. Tentokrát nás čekal výškově vyrovnanější soupeř, za Jihlavský B-tým hraje hodně mladších žáků. Kluci trochu zklamání z předcházející prohry nastoupili do zápasu naštěstí s nasazením, a i lehce lepší hrou. V obraně soupeř nedělal moc problémů, a tak se dařilo předávat balóny našemu soupeři ze hry a za celý první poločas Berys vytahoval ze sítě své brány pouze jeden míč. V útoku hrající tentokrát i Dan sice jenom klukům rozhazoval balóny, ale Áda s Filipem se dokázali nejednou prosadit, a i naše posila z mladších žáků Honza Zerák, bez kterého bychom zápasy nemohli odehrát si vstřelil při svém premiérovým startu za starší žáky branku. Kluci si spravili chuť a vcelku bez problémů přehráli Bčko 17:3, po poločase 8:1.

Sezóna nás čeká nelehká, ale cíle jsou nemalé, a hlavně trenéři si přejí kluky na jaře odvézt na pohár republiky. Doufejme, že trenérskou dvojici podpoří hráči svými výkony a disciplínou, což nepůjde bez stoprocentní tréninkové účasti.

Děkujeme všem fanouškům za podporu, většině hráčům za nasazení, těm z mladších za pomoc a věříme, že společně dosáhneme našeho cíle.

Příště se představíme opět doma, tentokrát proti brněnskému Drakenu. Čekají náš opět dva zápasy starších žáků (mimo dalších kategorií) a věříme, že se představíme již v kompletní sestavě a v mnohem lepší formě. Tímto vás všechny srdečně zveme, přijďte nám fandit.

Sestava Brána: David Berka
Obrana: Adam Trčka, Michal Petráš, Lukáš Chlup
Útok: Kapitán Daniel Říčánek (0+0), Adam Pražák (1+11), Filip Dejl (2+5), Jan Zerák (0+1) Trenéři: Krk s Méďou

Starší žačky

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava 13:7 (6:3)
 - mimo soutěž

Sestava: Zeráková, Matoušková - Glozová, Martinů, Štěpánková, Doležilová, Pražáková - Syrová, Tomašovičová (3 branky), Chaloupková (1 branka), Kondvárová (9 branek), Dejlová, Nezvalová
Trenéři: Tománek, Vlach L.

Mladší žáci

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava 10:7 (5:1)
více

Stránkování

 
TJ Sokol Ostopovice > AktuálníPartneři a sponzoři

image_43.png

 image_44.png

image_46.png

 419px-ostopovice_coa.png

image_43.png

 image_44.png

image_46.png

 419px-ostopovice_coa.png